reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Hej dziewczyny :-) @paulina1994 super że wszystko u was w porządku :-)
U mnie w tym cyklu chyba też nic z tego.... Brzuch boli typowo jak zawsze przed @ i piersi przestały boleć, bolały tylko dwa dni, szyjka nie wiem jaka jest bo nie umiem jej badać, tylko temperatura jeszcze nie spadła.....
 
Cudowne wieści Kochana ❤️ W ogóle się ciesze, ze u Ciebie, @Alexa1905 i mam nadzieje, ze u @Ann89 jest i będzie wszystko dobrze dajecie mi dziewczyny wiarę, ze po tych złych przeżyciach może być dobrze ❤️
Ja chyba jestem jak na razie tego dobrym przykladem :) od początku tej ciąży też nie było łatwo a jednak mam nadzieję, że wyszliśmy na prostą :) wierzę, że u ciebie będzie tak samo tylko pamiętaj o co cię prosiłam nie popełniaj tego samego błędu co ja tylko badaj się szukaj przyczyny dlaczego nie możesz zajść w ciążę nie czekaj na cud ! Trzymam za ciebie mocno kciuki :) zawsze myślę o Was jest kilka dziewczyn na forum, na które zawsze zerkam co u nich i ty na pewno jesteś jedną z nich kibicujemy Wam mocno bo wiem jakie to pragnienie ujrzeć te dwie kreski, a później tego człowieczka na USG ! ;)
 
Hej dziewczyny :-) @paulina1994 super że wszystko u was w porządku :-)
U mnie w tym cyklu chyba też nic z tego.... Brzuch boli typowo jak zawsze przed @ i piersi przestały boleć, bolały tylko dwa dni, szyjka nie wiem jaka jest bo nie umiem jej badać, tylko temperatura jeszcze nie spadła.....
Ja naszczescie nie zdążyłam się zagłębić w temat temperatur itp ;) ale ja osobiście nie miałam żadnych jakiś ciążowych objawów :) piersi kilka dni przed testem przestały boleć, trochę zaczęły, żeby znów przestać w ciąży mnie bolały ale to też jakoś do 9 tc i tylko jak je dotykałam pożądnie więc reguły nie ma jak widać :)
 
Cześć !

Za nami 8 cykli (od czerwca 2018) .. staramy się o 1 dziecko :)
Mam lat 30 -mąż 33.
Zrobione badania u mnie i męża- nie widać żadnych przeciwwskazań.. ..
Owulacja potwierdzona monitoringiem, progesteron w 19dn:14,3 ;TSH: 2,5 ; nie wiem co jeszcze może być istotne... może powinnam zmienić lekarza.

Chyba naszym największym problemem są chęci... chyba za bardzo chcemy...
z chęcią poczytam jak przestać o tym myśleć i jak to u Was wygląda..

Powodzenia dla wszystkich Kobitek!
Ja bym zastanowiła się nad tą tarczyca ;) teraz nawet lekarze mówią że do zajścia w ciążę najlepiej żeby była poniżej 2 odwiedź dobrego endokrynologa i się doradz :)
 
Dziewczyny lekarz przepisał mi Urosept 3x2 tab bo coś z moczem nie tak, ale nie zapytałam ile czasu mam to przyjmować orientuje się któraś z Was ?
 
O to to! Jak ja miałam ponad 2 to lekarz zbadał mi jeszcze tarczycę poprzez usg i koniec końców przepisał mi euthyrox.
Robiłam badania krwi pełne miesiąc temu i miałam 2.148. Ale bez leków mi spa dla bo poprzednio miałam ponad 5. Teraz się stresuje że powinnam coś jeszcze brać na to.
 
reklama
Robiłam badania krwi pełne miesiąc temu i miałam 2.148. Ale bez leków mi spa dla bo poprzednio miałam ponad 5. Teraz się stresuje że powinnam coś jeszcze brać na to.
A USG tarczycy ? Anty-TPO i anty-TG ? Mogą coś więcej powiedzieć niż samo TSH, a przede wszystkim stwierdzić dlaczego skacze bo to też wcale nie jest dobre
 
Do góry