reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 124 44,3%
  • 1

Głosów: 100 35,7%
  • 2

Głosów: 37 13,2%
  • 3

Głosów: 15 5,4%
  • 3+

Głosów: 4 1,4%

• Wszystkich głosujących
    280

Dagaa11

Fanka BB :)
Od
13 Czerwiec 2017
Odpowiedzi
0
Nagonka na suplementy wzieła się z niewiedzy ludzi. Większosc mysli, ze wezma 2 tabletki danego suplementu i zobaczą efekty zapierające dech w piersiach... No cóż, nie tędy droga.

reklama

Maliina

Moderator
Członek załogi
Od
8 Maj 2010
Odpowiedzi
0
O reklamach to nawet sie nie chce wypowiadać... To powinno byc zabronione, naprawdę. Na codzien w pracy widzialam, jak reklamy ryją ludziom beret. To smutne...
tylko ze na 10 reklam to 9 o lekach;p
to jest straszne i powinno byc zabronione.. ludzie glupie wirza temu co widza w tv.. jakby leki z tasiemcem sprzedawali i reklamowali tez kazdy by kupil?

Dagaa11

Od
13 Czerwiec 2017
Odpowiedzi
0
tylko ze na 10 reklam to 9 o lekach;p
to jest straszne i powinno byc zabronione.. ludzie glupie wirza temu co widza w tv.. jakby leki z tasiemcem sprzedawali i reklamowali tez kazdy by kupil?
Żebys wiedziala, ze by kupili. Reklamy lekow są tak chamskie, ze szkoda gadac..strasznie dzualaja na psychike ludzi, szczegolnie starszych. Mielismy w aptece pacjentke 70+, ktora miesiecznie wydawala na suple ok 200 zł... Oczywiscue kazdy z nich był reklamowany w tv.

IrenaX

Od
7 Maj 2018
Odpowiedzi
0
Mi to polecało dwóch ginow ;) oczywiście jak jest poważniejszy problem to ten suplement tego nie rozwiąże, ale dlaczego by nie spróbować szczególnie, że Irena ma dobre wyniki badań ;)
❤️❤️❤️ ja zaryzykuje, co mi szkodzi - trzeba wszyTkiego próbować :p a do lekarza i tak się umówię na wizytę.
Ja teraz juz chce zacząć działać na poważnie- juz być pod opieka lekarza, robić coś w tym kierunku... bo odpuściłam koniec roku i co... dalej nic...a czas działa na niekorzyść! A jak pomyśle sobie, ze w tym roku 30 to makabrao_O:o
biore się za siebie ❤️ Badania już są, teraz suple itd. ❤️

reklama
Serwisy partnerskie

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Przetestuj Allergoff Atopy

Zgłoszenia przyjmujemy do 05/02/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców