reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
I jeszcze jedno Kochana :) nie będzie mi ten ovarin kolidować z eutyhroxem ? I jak biore kwas foliowy to brać dalej razem z ovarin ?
Z euthyroxem nie bedzie kolidowal. Pamietaj, zeby euthyrox brac zawsze na czczo conajmniej 30 min przed sniadaniem- dla przypomnienia. W momencie kiedy bedziesz brala Ovarin nie bierz juz dodatkowo kwasu foliowego, bo.on jest juz zawarty w Ovarinie (w jednej tabletce 200, a bierzemy dwie dziennie wiec wychodzi 400- dzienne zapotrzebowanie na kwas foliowy przy staraniach :)
 
reklama
Mnie raz tylko postraszono że możliwa jest ciąża pozamaciczna. Ale jednak się pomyliła ginekolog.
Mnie tez...
pamietam jak dzis... jak płakałam bo nie było pęcherzyka widać... i jak skierowano mnie do szpitala... to był koszmar...
dlatego zraziłam się po tej akcji do mojej pierwszej Pani Gin.
Ale z perspektywy czasu wiem, ze dmuchała na zimne - i jednak trochę racji miała z moja ciąża. Bo to co powiedziała się sprawdziło...
 
Z euthyroxem nie bedzie kolidowal. Pamietaj, zeby euthyrox brac zawsze na czczo conajmniej 30 min przed sniadaniem- dla przypomnienia. W momencie kiedy bedziesz brala Ovarin nie bierz juz dodatkowo kwasu foliowego, bo.on jest juz zawarty w Ovarinie (w jednej tabletce 200, a bierzemy dwie dziennie wiec wychodzi 400- dzienne zapotrzebowanie na kwas foliowy przy staraniach :)
Super ❤️ Właśnie sie tak zastanawiałam, bo codziennie biore dawkę kwasu 400 - wolałam zapytać ❤️ I fajnie, ze tam tez dodatkowo są inne witaminki - bo ja nic więcej nie biore, możliwe ze są jakieś niedobory :/
 
Zamówiłam je na Allegro [emoji14] te z domowe laboratorium. Te z Allegro 50szt miałam, wg mnie nie są zle- ale wypróbuje jeszcze te co polecasz :)
O proszę. No właśnie wtedy te 50 szt. zamówiłam dlatego, że czytałam, że sa w porządku. Inna kwestia, że w poprzednim cyklu ani temp. ładnie nie przebiegała ani ja dobrze tych testów do końca nie robiłam.
W tym miesiącu udało mi się na pik załapać ale ledwie bo mógł być w nocy (najpierw pozytyw o 23:30, potem 8:50 też pozytyw a wieczorem czyli 16-17 już negatyw.)
Zobaczymy na ile to był szczęśliwy cykl ;)
 
Mnie tez...
pamietam jak dzis... jak płakałam bo nie było pęcherzyka widać... i jak skierowano mnie do szpitala... to był koszmar...
dlatego zraziłam się po tej akcji do mojej pierwszej Pani Gin.
Ale z perspektywy czasu wiem, ze dmuchała na zimne - i jednak trochę racji miała z moja ciąża. Bo to co powiedziała się sprawdziło...
A chlop na badaniach byl ?
 
Dziewczyny kochane moje dzisiaj rano podjęłam decyzję, że znikam totalnie z forum, poprosiłam o usunięcie mojego konta, żeby tak łatwo nie było mi tutaj wracać. Nie pisałam w południe bo nie zrozumiałyśmy się z Pauliną i nie chciałam, żeby to wyglądało jakbym przez to chciała zniknąć. ;) Potrzebuję wytchnienia od forum. Oczywiście jeśli któraś z was chciałaby mieć ze mną kontakt to jestem i na insta i na fb także tam mogę prywatnie popisać, ale od forum muszę odejść na jakiś czas. Zbyt dużo się u mnie dzieje. Jesteście cudowne, bardzo miło mi się wspomina ten wątek, mimo jakiś tam zgrzytów, które się czasami zdarzały ale to wiadomo, jest nieuniknione. ;) @paulina1994 pamiętaj, że ja nigdy odkąd znamy się na forum nie miałam w stosunku do Ciebie negatywnych emocji, czasami możemy się nie zgadzać ale mimo wszystko nawet i to jest potrzebne, żeby człowiek sobie poprzemyślał. ;) Dziękuję Wam bardzo za ogrom wsparcia, za każde dobre słowo, za każde gratulacje i kciuki. :* Życzę Wam staraczkom szybkiego zajścia w ciążę, a naszym kochanym ciężaróweczkom zdrowych maluszków, szczęśliwego rozwiązania! QUOTE]
Szkoda, ale wiem też, że czasami człowiek potrzebuje odpocząć od forum, starań ;) Powodzenia w takim razie i mam nadzieję, że szybko wrócisz z pozytywnymi wiadomościami :)
 
Dziewczyny kochane moje dzisiaj rano podjęłam decyzję, że znikam totalnie z forum, poprosiłam o usunięcie mojego konta, żeby tak łatwo nie było mi tutaj wracać. Nie pisałam w południe bo nie zrozumiałyśmy się z Pauliną i nie chciałam, żeby to wyglądało jakbym przez to chciała zniknąć. ;) Potrzebuję wytchnienia od forum. Oczywiście jeśli któraś z was chciałaby mieć ze mną kontakt to jestem i na insta i na fb także tam mogę prywatnie popisać, ale od forum muszę odejść na jakiś czas. Zbyt dużo się u mnie dzieje. Jesteście cudowne, bardzo miło mi się wspomina ten wątek, mimo jakiś tam zgrzytów, które się czasami zdarzały ale to wiadomo, jest nieuniknione. ;) @paulina1994 pamiętaj, że ja nigdy odkąd znamy się na forum nie miałam w stosunku do Ciebie negatywnych emocji, czasami możemy się nie zgadzać ale mimo wszystko nawet i to jest potrzebne, żeby człowiek sobie poprzemyślał. ;) Dziękuję Wam bardzo za ogrom wsparcia, za każde dobre słowo, za każde gratulacje i kciuki. :* Życzę Wam staraczkom szybkiego zajścia w ciążę, a naszym kochanym ciężaróweczkom zdrowych maluszków, szczęśliwego rozwiązania! QUOTE]Szkoda, ale wiem też, że czasami człowiek potrzebuje odpocząć od forum, starań ;) Powodzenia w takim razie i mam nadzieję, że szybko wrócisz z pozytywnymi wiadomościami :)
 
Testy owu polecam te, tylko nie wiem czy opakowanie się zmieniło czy co bo nie mogę znaleźć aktualnej aukcji :/ naprawdę super dla mnie osobiście nawet lepsze niż z domowego laboratorium
Screenshot_20190212-105421.jpeg
 
reklama
Do góry