reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Cześć dziewczyny :) dawno się nie odzywalam, bo mamy z mężem gorący okres związany z urządzaniem naszych czterech kątów. W międzyczasie lykalam duphaston, tak jak zalecił lekarz no i właśnie... Znowu mam wątpliwości i rozterki. Otóż byłam na monitoringu w 17dc - brak pęcherzyka dominujacego więc żeby nie czekać na @ w nieskończoność znowu dostałam dupka na jej wywołanie. Lek miałam zażywać przez 10 kolejnych dni, 1 tabletka rano, co oczywiście zrobiłam, ale jest już 5 dzień po jego odstawieniu, a na @ nic się nie zanosi. W poprzednim cyklu bralam dupka przez 5 dni po 2 tabletki, ale wtedy cykl trwał już ponad 40 dni i @ przyszła idealnie na następny dzień po odstawieniu. Wiem, że nie raz kobitki czekają nawet 10-14 dni na okres po ostatniej dawce duphastonu, ale i tak mam pytanie. Może głupie, ale już sama nie wiem co myśleć. Czy duphaston hamuje całkowicie owulacje czy jednak może ona się pojawić w czasie jego brania?
 
reklama
Pisałam wczoraj o tym.
Dziewczyny proszę o zrozumienie
22/23 grudnia dni prawdopodobnie płodne i owulacja stosunek był
5 stycznia pierwszy Dzień miesiączki 7 stycznia zasłabnięcie jakoś w tym tygodniu robiony test pozytywny ale kreska bardzo jasna
1 luty pierwszy dzień miesiączki wczoraj test pozytywny kreska ciemniejsza. Umrę lekarz w czwartek dopiero...
 
Pisałam wczoraj o tym.
Dziewczyny proszę o zrozumienie
22/23 grudnia dni prawdopodobnie płodne i owulacja stosunek był
5 stycznia pierwszy Dzień miesiączki 7 stycznia zasłabnięcie jakoś w tym tygodniu robiony test pozytywny ale kreska bardzo jasna
1 luty pierwszy dzień miesiączki wczoraj test pozytywny kreska ciemniejsza. Umrę lekarz w czwartek dopiero...
Skoro krecha robi się ciemniejsza to jak najbardziej pozytywny znak :) trzymam kciuki za czwartkowa wizytę :-D
 
Pisałam wczoraj o tym.
Dziewczyny proszę o zrozumienie
22/23 grudnia dni prawdopodobnie płodne i owulacja stosunek był
5 stycznia pierwszy Dzień miesiączki 7 stycznia zasłabnięcie jakoś w tym tygodniu robiony test pozytywny ale kreska bardzo jasna
1 luty pierwszy dzień miesiączki wczoraj test pozytywny kreska ciemniejsza. Umrę lekarz w czwartek dopiero...
tylko od miesiaczki ten pozytyw bardzo blisko ... teoretycznie w tym czasie nie ma szans na owu ale.. moze jest to cos z poprzedniego cyklu tylko skad miesiaczka? byla taka zupelnie normalna jak poprzednie?
zrobilas sobie to badanie z krwi beta hcg?
 
Hej dziewczyny dawno mnie tutaj nie było musiałam się odciąć bo 3 cykle nieudane teraz 4 i chyba też :( czekam na @ 2 dzień spóźnienia. Wizyta dzisiaj u gin wszystko ok tylko endometrium 12 mm mnie zastanawia :)
 
Pisałam wczoraj o tym.
Dziewczyny proszę o zrozumienie
22/23 grudnia dni prawdopodobnie płodne i owulacja stosunek był
5 stycznia pierwszy Dzień miesiączki 7 stycznia zasłabnięcie jakoś w tym tygodniu robiony test pozytywny ale kreska bardzo jasna
1 luty pierwszy dzień miesiączki wczoraj test pozytywny kreska ciemniejsza. Umrę lekarz w czwartek dopiero...

Zrób betę, nie wiem czemu tak się katować niewiedzą :) lekarz jeśli jest wczesna ciąża to za dużo nie zobaczy na usg, a najpewniej nic nie zobaczy i znowu będziesz się stresować. Beta, potem przyrost za 48h i będziesz wiedzieć ile ciąża już ma.
 
Hej dziewczyny
Pocieszcie że jest szansa
Dzisiaj na usg wyszło że miałam wczoraj owulacje a przytulanek nie było, były w niedzielę na dzień przed.. Plemniki mogą wytrzymać? W ogóle to mój drugi cykl z CLO i znowu mam owulacje w 9dc, powinnam.sie cieszyć ale wydaje mi.sie że to.za.szybko i jajeczko nie wystarczająco dojrzało?
 
Hej dziewczyny
Pocieszcie że jest szansa
Dzisiaj na usg wyszło że miałam wczoraj owulacje a przytulanek nie było, były w niedzielę na dzień przed.. Plemniki mogą wytrzymać? W ogóle to mój drugi cykl z CLO i znowu mam owulacje w 9dc, powinnam.sie cieszyć ale wydaje mi.sie że to.za.szybko i jajeczko nie wystarczająco dojrzało?
Ja miałam stosunek w środę, a owu pt/sob i zaskoczyło [emoji4]
 
reklama
Do góry