reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
7 dni przed @ wyjdzie z porannego moczu chociazby blada kreska?:)
Pytanie kiedy miałaś owu :) ale wątpię 7 dni przed @ to w najlepszej sytuacji 7 dni po owulacji więc może w ogóle teraz dochodzić do zagnieżdżenia jeśli u ciebie to jest w tempie ekspresowym...
Bo ja miałam późne zagnieżdżenie więc u mnie szans by nie było, chociaż ja i tak poczekała bym przynajmniej na dzień przed @...
 
Pytanie kiedy miałaś owu :) ale wątpię 7 dni przed @ to w najlepszej sytuacji 7 dni po owulacji więc może w ogóle teraz dochodzić do zagnieżdżenia jeśli u ciebie to jest w tempie ekspresowym...
Bo ja miałam późne zagnieżdżenie więc u mnie szans by nie było, chociaż ja i tak poczekała bym przynajmniej na dzień przed @...
Ja test pozytywny miałam 6 dni przed terminem @. Beta tego samego dnia 9.27.
Córka teraz 7 miesięcy prawie :) więc wszystko jest możliwe [emoji7]
 
Dzis zrobilam test z porannego moczu.. wiem wiem nie wytrzymalam znow [emoji23][emoji23] 19 dc obecnie. Test z firmy bobo test [emoji23] Czy tam cos widac nie wiem czas zmiescilam sie w tych 5 min wydawalo sie ze kreska jest :) Ale walczyla z ta biela :) Powtorze test w dniu @ albo 2 dni po. Zeby znow sie nie nakrecic na marne [emoji846] Co o nim sadzicie?[emoji7][emoji847] Zdjecie robilam od razu jak zobaczylam, ze cos tam jest [emoji41][emoji39][emoji39]Zobacz załącznik 943349
Ja na tym bobo test miałam normalna kreskę przed upływem tych 5 min prawie zeszłam na zawał bo to był pierwszy cykl po poronieniu czy nawet jeszcze przed @ i lekarz nie kazał bo miałam zabieg, pojechałam jak szalona do DOZ tam kupić strumieniowy i od razu robiłam w markecie [emoji14] biel vizira jak to któraś pisała ;) więc ja im absolutnie nie wierzę :)
 
Ja test pozytywny miałam 6 dni przed terminem @. Beta tego samego dnia 9.27.
Córka teraz 7 miesięcy prawie :) więc wszystko jest możliwe [emoji7]
Jasne, że jest możliwe, ale to też kwestia kiedy była owu :) jak nie można wytrzymać to ja i tak robiłam czasami i 4-5 dni po owulacji głupia Ja [emoji14] ale staraczki rządzą się swoimi prawami [emoji14]
 
reklama
Do góry