reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Hm, temperatura nadal 36,9°, dziś już nie spadła, jutro termin @. I nie wiem... robić test czy nie?
Screenshot_20190220-062916.jpeg
 
Rób jutro. Jesli dzis wyjdzie bladzioch to i tak bedziesz zmuszona powtórzyć albo powtórzysz dla pewności. A tak w dniu @ testy są najbardziej wiarygodne. Ale wyglada pięknie ten wykres.
To tak zrobię. Ale jeszcze jest jedna dziwna rzecz, albo nie mogę kompletnie dosięgnąć szyjki albo nie wiem... raczej nie możliwe żebym jej nie poczuła gdyby była otwarta?
 
To tak zrobię. Ale jeszcze jest jedna dziwna rzecz, albo nie mogę kompletnie dosięgnąć szyjki albo nie wiem... raczej nie możliwe żebym jej nie poczuła gdyby była otwarta?

Tuż przed @ powinna sie ciut otworzyć - moja tez zawędrowała do gory dosc późno i potem ledwo dosiegalam. Masz ładne objawy. Trzymam kciuki! [emoji1307]
 
Powiedzcie mi kochane czy w waszym udanym cyklu przed @ miałyscie dużo wodnistego sluzu? Ja zawsze mam sachare a teraz takie dziwy...
 
No nie, przed owu czułam ją i rozpoznałam że otwarta. To raczej jej nie sięgam. Oby to było to
Moja szyjka w dniu testu byla jeszcze bardzo nisko ale mega twarda. Nawet pare dni po tescie czulam ja nisko jeszcze, nie wiem kiedy sie podniosla bo nie sprawdzalam już potem. Wiec wysoko to na pewno dobry znak. Ja test pewnie juz dzis bym zrobila na twoim miejscu :p
 
reklama
Do góry