reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Powiedzcie mi kochane czy w waszym udanym cyklu przed @ miałyscie dużo wodnistego sluzu? Ja zawsze mam sachare a teraz takie dziwy...
Nie jestem z tych którym się udało, ale u mnie śluz też wariuje. W dni płodne i owulacje potwierdzoną testem i skokiem temperatury miałam okropnie sucho, a teraz 4dpo nie nadążam z wymianą wkładek. Pozmienialo mi się odkąd się staramy.
 
reklama
Nie jestem z tych którym się udało, ale u mnie śluz też wariuje. W dni płodne i owulacje potwierdzoną testem i skokiem temperatury miałam okropnie sucho, a teraz 4dpo nie nadążam z wymianą wkładek. Pozmienialo mi się odkąd się staramy.
Ja ponad rok czasu naszych starań miałam zawsze po owy już sucho i przychodziła @. A teraz jest jakoś inaczej ale boję się tak nakręcac, że się udało..
 
@Mama1990 właśnie nim @martoosia04 zdążyła mi napisać ja już wgapiałam się w biel vizira także cholera wie o co chodzi. Mam też niestety inny termometr od chyba 3 dpo, bo mój owulacyjny został u rodziców i mam elektroniczny który już taki mega dokładny nie jest. W brzuchu mnie ciągnie jak na @. Chyba zostaje mi czekać
 
Ja mam wodnisty. Kurczę kobiety oszaleje do tej @. Jeszcze 4 dni czekania [emoji1787]
O tyle co do owulacji czas płynie szybko tak do @ ciągnie się strasznie ja mam jeszcze 10 dni ale jakoś nie nastawiam się na ten cykl. Tyle mi się problemów na głowę zwalilo, że nie starcza mi czasu na zastanawianie się dobrze że apka co rano przypomina o temperaturze bo też bym zapomniała ;)
 
O tyle co do owulacji czas płynie szybko tak do @ ciągnie się strasznie ja mam jeszcze 10 dni ale jakoś nie nastawiam się na ten cykl. Tyle mi się problemów na głowę zwalilo, że nie starcza mi czasu na zastanawianie się dobrze że apka co rano przypomina o temperaturze bo też bym zapomniała ;)
Masz rację do owulacji szybko płynie a potem tylko sprawdzanie za ile @ hehe [emoji4]Ja się właśnie nastawilam bo od niepamiętnych czasów na teście owulacyjnym pokazała się o wiele mocniejsza kreska testowa. Nie przyspieszymy niestety tego
 
Powiedzcie mi kochane czy w waszym udanym cyklu przed @ miałyscie dużo wodnistego sluzu? Ja zawsze mam sachare a teraz takie dziwy...
Ja taki mleczny zawsze mam. U mnie dzisiaj 23 dzień cyklu, wczoraj czułam takie dziwne klocie w brzuchu. Dzisiaj robiłam badania krwi morfologia ob itp i zrobiłam betę przy okazji..chociaz jakoś nie nastawiam się że się udało ale może może..
 
reklama
@Mama1990 właśnie nim @martoosia04 zdążyła mi napisać ja już wgapiałam się w biel vizira także cholera wie o co chodzi. Mam też niestety inny termometr od chyba 3 dpo, bo mój owulacyjny został u rodziców i mam elektroniczny który już taki mega dokładny nie jest. W brzuchu mnie ciągnie jak na @. Chyba zostaje mi czekać
Trzymam dalej kochana za Ciebie kciuki nie ma @ jest nadzieja! [emoji847][emoji846]
 
Do góry