reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Dokładnie i zamiast takie gadanie motywować to demotywuje ale ona miała widocznie z tego satysfakcję bo wiedziała, że mnie to zaboli. No trudno kiedyś też się będę cieszyć dwoma kreseczkami a później mam nadzieję dzidzia [emoji7]
Pewnie, ze tak! Będziemy się wszystkie cieszyły mam nadzieje❤️ Mój narzeczony tez pociesza, ze w koncu się doczekamy ❤️ I to dopiero będzie piękne❤️ Tak bardzo upragniona, wyczekiwana dzidzka❤️
 
A tak z innej beczki... Zakładając pozytywny scenariusz, kiedy najlepiej iść do lekarza potwierdzić? Bo z moją praca to wolałabym mieć jak najszybciej info co i jak, ciężarnym na tramwaju nie wolno (kierownictwo chce mieć czyste łapki)
Ja szlam odrazu na zwolnienie jak się dowiedziałam o ciąży, fakt było to dosyć wcześnie - jeszcze nie było pęcherzyka nawet. Ale to była moja pierwsza ciąża, nie wiedziałam jak będzie przebiegać (niestety skończyło się na pustym jajeczku płodowym) :( miałam plamienia, praca na produkcji czesto 12h, nie wspomnę o dźwiganiu, temp. jaka u nas panuje... bałam się i nie chciałam ryzykować. Zreszta każda kobieta, która zajdzie u nas odrazu na L4.
Ale myslalam sobie jak drugi raz zajdę, to czy nie poczekac do momentu gdy będzie serduszko- nie wiem czy to dobry pomysł- bo strach będzie ogromny...
 
Hej :) hmm ja właśnie około tydzień temu miałam plamienie jednorazowe taka kawa z mlekiem. Myślałam, że to na @. A dziś 33dc i nadal jej nie ma, powinna być 2 dni temu. Robiłam test w dniu spodziewanej @, jakieś cienie, pod światło i do tego zwidy. Dziś powtarzam test, ale na nic już nie liczę
Ja w mcu kiedy zaszłam miałam tydzień po stosunku (i tydzień po owu) brązowa kropeczke z krwi - bardzo mikrą i to było to :)
 
Pewnie, ze tak! Będziemy się wszystkie cieszyły mam nadzieje[emoji3590] Mój narzeczony tez pociesza, ze w koncu się doczekamy [emoji3590] I to dopiero będzie piękne[emoji3590] Tak bardzo upragniona, wyczekiwana dzidzka[emoji3590]
Dokładnie innej opcji nie ma! [emoji7] Tak będzie trzeba mocno wierzyć i się starać[emoji173] Ja czekam na @ dziś moj 24 dzień cyklu. Podbrzusze lekko boli dalej, piersi tak samo bardziej po bokach. No zobaczę nic nie przyspiesze [emoji847][emoji847][emoji173]
 
Wiecie co mimo tej straszliwie niskiej bety w 23 dniu cyklu jednak nadal mam jakieś ciche nadzieję, że może jednak jeszcze nie wszystko stracone..
 
reklama
Do góry