reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
U mnie dziś chyba pierwsza owulacja od czasu porodu.
Śluz typowo płodny, a jajnik tak boli, że aż gwiazdki widzę [emoji33]
Szkoda, że muszę czekać przynajmniej do lipca [emoji30]
Więc za dwa tygodnie pewnie pierwszy okres od czasu porodu [emoji33]
 
Hej dziewczyny. Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wraz z lubym w najbliższym czasie planujemy podejść do ivf. Coś o sobie. 33 lata. Jedno podejście do ivf za nami. 2 <3 i 3 [*]. Teraz zmiana kliniki ze względu na dojazd i kolejne podejście. Czy możecie mi powiedzieć co teraz lekarze w klinice polecają zrobić przed rozpoczęciem procedury? Jakieś witaminy? Trochę wypadłam z obiegu.
Możecie mi też podpowiedzieć, czy jest jeszcze dofinansowanie państwowe do leków? Jeśli tak to jakie są warunki jego uzyskania?
 
Nic nie jest stracone może później owulacja wystąpiła.. Ja dalej czekam 24 dzień cyklu jeszcze trochę do @.
Chciałabym oby tak było, gdzieś dziewczyna pisała że miała taką samą betę jak ja a dwa dni później zrobiła i już wyszło że ciąża... Z drugiej strony też gdzieś czytałam że hormon bthcg poniżej 5 pojawia się kiedy jest zapłodnienie a powyżej 5 to jest juz zagnieżdżone.. Ale ile w tym prawdy to nie wiem..
 
Hej dziewczyny. Czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Wraz z lubym w najbliższym czasie planujemy podejść do ivf. Coś o sobie. 33 lata. Jedno podejście do ivf za nami. 2 Możecie mi też podpowiedzieć, czy jest jeszcze dofinansowanie państwowe do leków? Jeśli tak to jakie są warunki jego uzyskania?
Witaj :) ja akurat nie wypowiem się co do Twoich pytań :(
 
reklama
Chciałabym oby tak było, gdzieś dziewczyna pisała że miała taką samą betę jak ja a dwa dni później zrobiła i już wyszło że ciąża... Z drugiej strony też gdzieś czytałam że hormon bthcg poniżej 5 pojawia się kiedy jest zapłodnienie a powyżej 5 to jest juz zagnieżdżone.. Ale ile w tym prawdy to nie wiem..
Najlepiej starać się uspokoić i spokojnie czekać aż przyjdzie @ a jak nie to ponownie zrobić beta hcg. Ja czekam do @ jak nie przyjdzie to robię test a jak się spozni powyżej 3 dni to beta hcg :) Spokojnie kochana wiem jaki to ból, że się ciągle nie udaje..
 
Do góry