reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 135 44,7%
  • 1

Głosów: 102 33,8%
  • 2

Głosów: 44 14,6%
  • 3

Głosów: 17 5,6%
  • 3+

Głosów: 4 1,3%

• Wszystkich głosujących
    302
reklama
Od
20 Listopad 2018
Miasto
Warszawa
Odpowiedzi
0
No to właśnie wyczytałam z postów :) tak się zastanawiam czy ktoś jest bezpośrednio ze mną :-D ja owu miałam w tamtą sobotę albo niedzielę (nie wiem który dzień, bo w piątek pecherzyk jeszcze był, a w poniedziałek już był płyn w zatoce więc owu przypadła na któryś dzień weekendu). Nie mogę się już doczekać :oo2:
To jak ja! Ja miałam owu w dzień kobiet :D
Trochę się boję, że się rozczaruję, ale obyśmy wszystkie testujące ujrzały dwie kreseczki :D

Od
23 Październik 2018
Odpowiedzi
0
Oh, mam nadzieję, że zła aura się w końcu odwróci. Fakt, faktem my też się nie staramy aż tak długo, porównując inne dziewczyny, bo od września 2018, ale myślę, że każda z nas czuje to samo

Od
23 Październik 2018
Odpowiedzi
0
To starasz się tyle samo co i ja.
To witaj w klubie ;) ja jestem mojemu doktorowi bardzo wdzięczna, że szybko zaczął działać w kwestii stymulacji moich jajników, bo niektórzy każą czekać na Bóg wie co nawet i do roku, a dopiero po tym czasie coś zalecają na wspomoganie. Jestem pierwszy cykl z owu, udaną, po stymulacji clo. Jadę teraz na duphastonie, bo w między czasie,,zaliczyłam,, ciążę biochemiczna. Zobaczymy czy coś sie wykluje :) a stosowala któraś z Was żel conceive plus?

Agus_86

Połowa za nami!:D
Od
16 Sierpień 2011
Miasto
Kraków
Odpowiedzi
0
trzymam kciuki za wszystkie! podczytuje ;) ja ostatni cykl myślałam że zwariuję -47 dni! Dziś 7 dzień, jadę za tydzień na usg i zobaczymy czy możliwa będzie owulacja.
Dżasta - fajnie że clo zadziałało, u mnie też 7 lat temu, po pierwszym cyklu ze wspomaganiem (wcześniej 3 cykle bez owu na pewno), także trzymam kciuki!

reklama
Od
18 Luty 2019
Odpowiedzi
0
Ja dzisiaj A w szczególności wieczorem czuje się jakbym miała dostać @. Bol podbrzusza, brzuch "nabrzmialy ". Nie aż tak silny jak przed @. Ehhh, aż strach żeby z takim opoznieniem nie przyszła @.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku