reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 154 47,4%
  • 1

Głosów: 105 32,3%
  • 2

Głosów: 45 13,8%
  • 3

Głosów: 17 5,2%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    325

kobieta90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ale ciężko jest się nie nakręcac i nie myśleć o tym.
jest ciężko, ale pomyśl- my się nakręcamy to najczęściej później jesteśmy rozdrażnione jak się nie udaje. Jak jesteśmy rozdrażnione to obrywa się facetom (no chyba, że nie funkcjonujecie tak to przepraszam).

reklama

starajaca2018

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
jest ciężko, ale pomyśl- my się nakręcamy to najczęściej później jesteśmy rozdrażnione jak się nie udaje. Jak jesteśmy rozdrażnione to obrywa się facetom (no chyba, że nie funkcjonujecie tak to przepraszam).
U mnie mąż jest taki że on to bardziej przeżywa więc jak okres mi się spóźnia teraz to nawet mu nie powiedziałam. A jak się dowiedział że właśnie dostałam to jest cisza, rozdrażniony, i nie można o niczym porozmawiać.

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Ehhh... u mnie dziś znowu mała grudka ale jednak kawowego śluzu, temperatura niewiele wzrosła, brzuch delikatnie czasem poboli także chyba nic z tego :(
Jeszcze nic straconego
I stało się niestety. Dostałam @. Nie wiem jak to się stalo po 7 dniach opóźnienia. Sądziłam że jak na teście pojawil się mały zarys nadzieji na 2 kreske to ze bedzie już dobrze, i to duże opróżnianie też dawalo nadzieje. Załamać się to mało.
Ehh.. przykro
Test sprawdzałam do 5 min. Później już nie.
Krwawienie miewają kobiety Ale i bol miesiaczkowy też może być w trakcie ciąży?
Bol jak na @ na poczatku ciazy ma bardzo wiele dziewczyn.
Krwawienia/plamienia czasami do konca pierwszego trymestru pojawia sie w termminie spodziewanego @.

A co do slabej kreski i spoznionego przyjscia okresu..mialam tak w sumie dwa razy, cykl po cyklu. Kreski byly na testach a @ przychodziła okolo 2dni spozniona. Moge tylko przypuszczac ze u mnie te kreski oznaczaly biochemiczne, pewnosci nie mam bo na bete nie chodzilam ale nigdy wcześniej jak testowalam i ciazy nie bylo to nie bylo nawet cienia cienia...
Ale ciężko jest się nie nakręcac i nie myśleć o tym.
Wiem jak ciezko wyluzowac... ja kiedy odpuscilam i bylam pewna ze bez pomocy lekarzy i konkretnych badan nam sie nie uda to zaskoczyło... czasami ta glowa nasza i ciagle mysli na prawde maja bardzo wielki negatywny wplyw..

kobieta90

Rozwiązania
0
Jeszcze nic straconego Ehh.. przykro Bol jak na @ na poczatku ciazy ma bardzo wiele dziewczyn.
Krwawienia/plamienia czasami do konca pierwszego trymestru pojawia sie w termminie spodziewanego @.

A co do slabej kreski i spoznionego przyjscia okresu..mialam tak w sumie dwa razy, cykl po cyklu. Kreski byly na testach a @ przychodziła okolo 2dni spozniona. Moge tylko przypuszczac ze u mnie te kreski oznaczaly biochemiczne, pewnosci nie mam bo na bete nie chodzilam ale nigdy wcześniej jak testowalam i ciazy nie bylo to nie bylo nawet cienia cienia...Wiem jak ciezko wyluzowac... ja kiedy odpuscilam i bylam pewna ze bez pomocy lekarzy i konkretnych badan nam sie nie uda to zaskoczyło... czasami ta glowa nasza i ciagle mysli na prawde maja bardzo wielki negatywny wplyw..
Czasami same się blokujemy niestety. Nakręcamy się i siup- blokada. Ja już wszystko zostawiłam Bogu.

starajaca2018

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Jeszcze nic straconego Ehh.. przykro Bol jak na @ na poczatku ciazy ma bardzo wiele dziewczyn.

A co do slabej kreski i spoznionego przyjscia okresu..mialam tak w sumie dwa razy, cykl po cyklu. Kreski byly na testach a @ przychodziła okolo 2dni spozniona. Moge tylko przypuszczac ze u mnie te kreski oznaczaly biochemiczne, pewnosci nie mam bo na bete nie chodzilam ale nigdy wcześniej jak testowalam i ciazy nie bylo to nie bylo nawet cienia cienia...Wiem jak ciezko wyluzowac... ja kiedy odpuscilam i bylam pewna ze bez pomocy lekarzy i konkretnych badan nam sie nie uda to zaskoczyło... czasami ta glowa nasza i ciagle mysli na prawde maja bardzo wielki negatywny wplyw..
Jutro zrobię z rana może jeszcze test.

kobieta90

Rozwiązania
0
Zrobię Ale jakoś bez zbędnych nadziei. Chociaż to opóźnienie takie duże nastawilo mnie na ciążę powoli.
włącz jakiś film, weź ciepłą, a najlepiej letnią kąpiel. Rozluźnij się. Co ma być to będzie. Masz jakiś wpływ na to? Złym nastrojem tylko siebie dobijasz. Powodzenia i daj znać jutro.

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem