reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 154 47,4%
  • 1

Głosów: 105 32,3%
  • 2

Głosów: 45 13,8%
  • 3

Głosów: 17 5,2%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    325

kobieta90

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jeszcze mąż mnie "dobił " bo stwierdził że dziecko nie jest nam pisane i że się poddaje.
też tak mówię, też płaczę, dołuję się. Mój Mąż jest ten twardy. Przytuli, pocieszy i idziemy dalej. Zróbcie coś razem. Ja chciałabym się odstresować przy moim Mężu robiąc z Nim kolację (wierzcie mi, kucharka ze mnie daremna). Jeden w związku tak mieć musi chyba.

reklama

starajaca2018

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
też tak mówię, też płaczę, dołuję się. Mój Mąż jest ten twardy. Przytuli, pocieszy i idziemy dalej. Zróbcie coś razem. Ja chciałabym się odstresować przy moim Mężu robiąc z Nim kolację (wierzcie mi, kucharka ze mnie daremna). Jeden w związku tak mieć musi chyba.
Ja nic nie zrobię bo on się zamyka w sobie i nie ma jak porozmawiać nawet.

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Jeszcze mąż mnie "dobił " bo stwierdził że dziecko nie jest nam pisane i że się poddaje.
Chyba musicie szczerze porozmawiać...on tez napewno przeżywa niepowodzenia ale chyba nie staracie sie jeszcze tak dlugo by mowic o poddaniu sie...Musicie sie wspierać..
Która z Was stara się od początku 2018? lub końca 2017?
A ty od kiedy się starasz ?

My staralismy sie od października '17 a udalo sue we wrześniu '18 czyli 13cykli...

starajaca2018

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
[QUOTE="Kaamilaaa, post
Tylko że jak zaczynam ten temat to mówi że nie chce rozmawiać i mam skoczyć ten temat.
To jest właśnie najgorsze i to boli bo nawet z mężem A w szczególności z mężem nie mogę porozmawiać o się wyzalic itp.[/QUOTE]

kobieta90

Rozwiązania
0
Chyba musicie szczerze porozmawiać...on tez napewno przeżywa niepowodzenia ale chyba nie staracie sie jeszcze tak dlugo by mowic o poddaniu sie...Musicie sie wspierać..A ty od kiedy się starasz ?

My staralismy sie od października '17 a udalo sue we wrześniu '18 czyli 13cykli...
my się staramy jakoś od listopada 2017 z przerwami ze względu na hiperstymulację po Clo. Uciekły nam chyba z 4 cykle, bo torbiele duże były. Jakieś jeszcze badania dodatkowe robiłaś? Ja miałam badane TSH, FT3, FT4, progesteron, AMH, SHBG, estriadol, testostern całkowity, FSH, LH, IGF-PB1. Robiłam je w 3 dc.

reklama

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
my się staramy jakoś od listopada 2017 z przerwami ze względu na hiperstymulację po Clo. Uciekły nam chyba z 4 cykle, bo torbiele duże były. Jakieś jeszcze badania dodatkowe robiłaś? Ja miałam badane TSH, FT3, FT4, progesteron, AMH, SHBG, estriadol, testostern całkowity, FSH, LH, IGF-PB1. Robiłam je w 3 dc.
No to juz troche wam schodzi..
Wszystkie wyniki masz w normie ?

Ja tak jak pisalam nie badalam nic, dopiero mialam zacząć i wtedy jak planowałam co.kiedy zbadam, monitoring itd to zaskoczylo

Chociaz mysle ze moja tarczyca tez troche utrudniala i pewnie gdybym zrobila wczesniej chociazby samo tsh to juz wiedzialabym ze tu mam problem i moglam zaczac dzialac wcześniej

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019