reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
U mnie kolejny dzień z małą kropelką ale jednak kawowego śluzu, w ogóle mam uczucie wilgoci i latam sprawdzać czy to nie @ mimo, że jeszcze mam do niej 4 dni...
Temperatura dziwna... mąż szedł do.pracy i obudził mnie o 5:30 więc zmierzyłam temperaturę, bo już czułam ogromne parcie na pęcherz i godziny do swojej standardowej pory mierzenia bym nie wytrzymała. Wyszło 36,64° wstępnie zaznaczyłam ale potem poszłam spać i zmierzyłam o 6:44 i było już 36,77°, nie wiem którą uznać za prawidłową... bo jeśli pierwszą to zaliczam duży spadek, taki jak na fotce
Screenshot_20190317-083943.jpeg
 
U mnie kolejny dzień z małą kropelką ale jednak kawowego śluzu, w ogóle mam uczucie wilgoci i latam sprawdzać czy to nie @ mimo, że jeszcze mam do niej 4 dni...
Temperatura dziwna... mąż szedł do.pracy i obudził mnie o 5:30 więc zmierzyłam temperaturę, bo już czułam ogromne parcie na pęcherz i godziny do swojej standardowej pory mierzenia bym nie wytrzymała. Wyszło 36,64° wstępnie zaznaczyłam ale potem poszłam spać i zmierzyłam o 6:44 i było już 36,77°, nie wiem którą uznać za prawidłową... bo jeśli pierwszą to zaliczam duży spadek, taki jak na fotceZobacz załącznik 952317
Ponoć temperaturę trzeba mierzyć po 3h snu minimum, więc wydaje mi się ze ta 1 jest prawidłową :( ale takie spadki nawet w udanych cyklach się zdarzają więc się nie martw a ja trzymam kciuki ;)
 
Dziękuję, chyba w takim wypadku z testem to zaczekam do terminu @
Tak samo się zastanawiałam jak jest w przypadku jeśli temperaturę mierzy się o konkretnej godzinie i co jeśli obudzę się wcześniej i jeszcze dospie np 2h, ale tak samo zalecają zmierzyć temperature wcześniej niż po drzemce bo już jest mniej wiarygodna.
 
reklama
Do góry