reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
O tak, tak :D też poproszę :D
Zawsze mnie to ciekawi :D JAK? JAK? :D wczoraj byłam u ginekologa i sprawdziła że u mnie jest wszystko OK, a nie wychodzi. Jej metoda - odpuścić. Opowiadała, że jak człowiek bardzo chce i się tym stresuje to wytwarzany jest jakiś hormon, który to wszystko blokuje w nas. Dokładnie mi to opisała, ale nie umiem powtórzyć :p
 
Zawsze mnie to ciekawi :D JAK? JAK? :D wczoraj byłam u ginekologa i sprawdziła że u mnie jest wszystko OK, a nie wychodzi. Jej metoda - odpuścić. Opowiadała, że jak człowiek bardzo chce i się tym stresuje to wytwarzany jest jakiś hormon, który to wszystko blokuje w nas. Dokładnie mi to opisała, ale nie umiem powtórzyć :p

Szkoda że nie powiedziała jak zrobić aby nie myśleć o tym, aby odpuścić.
 
Dżasta jeszcze powiedz jaką miałaś metodę? :p Jak często serduszkowanie? Temperatura, testy owu, żel? :D
U mnie to było tak: 1 cykl z CLO więc chodziłam na monitoringi. 10 dc (piątek) - tylko jeden pęcherzyk dominujący 10 mm, lekarz zalecił starania w środę i czwartek, następnie 17 dc kontrol (kolejny piątek). Pecherzyk miał 18 mm, lekarz kazał się starac w sobotę i niedzielę, co uczynilismy w poniedziałek 20 dc byłam znowu na kontroli i wtedy już był tylko płyn w zatoce :) w niedzielę zastosowalam żel conceive plus, w sobotę zapomniałam, a że nie wiem który dzień był tym, w którym nastąpiła owu to ciężko stwierdzić czy ten żel pomógł czy nie :D tzn przytulanki były też i na początku cyklu, ale później stosowalismy się do zaleceń. Ogólnie mój mąż zapomniał o moich dwóch wizytach więc mu nie mówiłam, że to już, teraz, zaraz. Zainicjowałam zbliżenie i myślę, że przez to był bardziej zrelaksowany. Ja oczywiście o tym myślałam, bo jak nie myśleć skoro to ma być w ten konkretny dzień?
 
Niestety z tym odpuszczeniem to prawda. Sama w cyklu w którym się udało odpuściłam temp. Jedynie żel zastosowałam, ale to było bardziej z ciekawości. [emoji23]
 
reklama
Do góry