reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Robiłam dziś irygację ale póki co jest gorzej. Robie inhalacje z olejkiem. Dokucza ki najbardziej to rozpieranie głowy, w ciąży nie wiem czy jestem i czy w związku z tym nic się nie stanie jak wezmę jakiś lek. Lampy nie mam też niestety.

Paracetamol mozesz. Zreszta lepiej wyleczyc w tak wczesnej ciazy jakby byla niz czekac.
 
reklama
Robiłam dziś irygację ale póki co jest gorzej. Robie inhalacje z olejkiem. Dokucza ki najbardziej to rozpieranie głowy, w ciąży nie wiem czy jestem i czy w związku z tym nic się nie stanie jak wezmę jakiś lek. Lampy nie mam też niestety.
Podobno we wczesnej ciąży, czyli w momencie kiedy kobieta nie jest w stanie w żaden sposób się o niej dowiedzieć silny zarodek sobie poradzi i jest,,chroniony,, przed czynnikami zewnętrznymi tj. leki czy wypity alkohol, a słaby niestety nie przetrwa i spłynie z krwią. Taka naturalna selekcja słabych osobników.
 
Hej. Niewiem czy jeszcze ktos mnie tu pamieta ale u mnie dalej brak ciazy. Obecnie zaczol sie 20cykl i trace juz nadzieje ze sie uda. Jest tu ktos z starszych staraczek?
Ja jestem Kasieńka. Podczytuje dziewczyny. Choć nie wchodzę codziennie. U mnie były 4 miesiące przerwy. Niebawem wracam do "gry". Powodzenia dla Ciebie.. Nie poddawaj się!
 
Chyba zaraz jajo zniosę... byłam pewna, że dziś dostanę na maila wyniki badań krwi. A tu 21 i nic... ostatnio dostałam o 20 :/ a już mnie ciekawość zżera jak moje hormony
 
Podobno we wczesnej ciąży, czyli w momencie kiedy kobieta nie jest w stanie w żaden sposób się o niej dowiedzieć silny zarodek sobie poradzi i jest,,chroniony,, przed czynnikami zewnętrznymi tj. leki czy wypity alkohol, a słaby niestety nie przetrwa i spłynie z krwią. Taka naturalna selekcja słabych osobników.
Dziękuję Wam za podpowiedzi.
 
reklama
No ładnie. Wy idziecie na luz, a ja zamówiłam termometr owulacyjny, testy owulacyjne i ciążowe. Kto teraz będzie mnie instruował? [emoji6][emoji23] Spoko dziewczyny, zamówiłam, bo jestem ciekawa jak zmienia się mój organizm w trakcie cyklu. Chcę również porównać temperaturę z testami owulacyjnymi. Żeby nie było- też będę podchodzić do tego na luzie. Jak najlepiej mierzyć temperaturę? Kiedyś, przez parę dni mierzyłam w pochwie, ale termometr zwykły i nie chciało mi się dalej tego robić. Nie chce mi się codziennie go dezynfekować, zważywszy na to, że mam teraz infekcję.
 
Do góry