reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Ja idę do lekarza i mówię że chcemy się starać. Sam przepisuje wszystkie podstawowe badania tzn tsh, mocz, morfologia, cytologie i usg robi. Dla mnie to takie najmniejsze minimum przed staraniami. Potem na początku ciąży i tak cała masa innych badań już.
Ale to są takie podstawowe. Które warto nawet samemu sobie zrobić. A gin może nie zlecić tyłu badań na takim etapie powie że za wcześnie
 
Czesc :)
Ja nadal bez okresu, ale biorę ten Ultrogestan i przynajmniej jest lepiej niz po luteinie.
Co do badań, to tak sobie pomyślałam, że może lepiej Wam iść na badanie cyklu? Żeby sprawdzić jak te hormony w danej fazie cyklu przerastają itd.
 
reklama
Niestety ja czuję że nadchodzi [emoji24] chyba będzie dziś kiepski dzień [emoji3525]
I tak myślę że czas chyba jakieś badania porobić.
Dokładnie dobre podejście. Ja też co chwilę idę badać różne hormony. W tym cyklu jak się nie uda robię prolaktynę bo tego jeszcze nie badałam.
 
Do góry