reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 157 47,6%
  • 1

Głosów: 107 32,4%
  • 2

Głosów: 45 13,6%
  • 3

Głosów: 17 5,2%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    330
reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Nam pół roku nie wychodziło. Po pierwszym użyciu żelu nagle ciąża. :)
Ja zamawiałam przez neta ten żel - wpisz w wyszukiwarkę na bank pokaże sie sklep jakis gdzie go kupisz.

starajaca2018

Fanka BB :)
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Trzymam kciuki za kolejny cykl a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
Ja stosowalam i nie zadziałał.

Dżasta1111

Rozwiązania
0
Dlatego mówię, że nie ma jakiegoś naukowo potwierdzonego działania tego żelu i warto po prostu spróbować dla własnej ciekawosci. Te wiesiołki i inne zioła też na jedną działają, a na inne nie. Jak np facet ma słabe plemniki to wiadomo, że żaden żel nie pomoże. Jak kobieta nie ma np owulacji to najlepszy specyfik też nie zadziała. Wtedy trzeba szukać głębiej ale wiadomo że każda z nas próbuje produktów poza klasyczną farmakokologia.
Ja stosowalam i nie zadziałał.

MalaMi24

Rozwiązania
0
Trzymam kciuki za kolejny cykl a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
Ja stosowałam pół roku przed udanym cyklem i mi osobiście nie pomógł. W tym cyklu w którym się udało brałam castagnus i olej z wiesiołka. Tak uważam to za cud, że się udało bo nie było dużo zblizen jak w poprzednich cyklach.

Ostatnia edycja:

doomi03

Rozwiązania
0
Tak mnie dziś ciągnie podbrzusze :hmm: rano tylko lekko kłuło, a teraz coraz mocniej taki ból jak na @ połączone z kłuciem... a do @ jeszcze tydzień przecież :oo2: zwariuje dzis... dobrze że zaraz koniec pracy i do domku :)

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Tak mnie dziś ciągnie podbrzusze :hmm: rano tylko lekko kłuło, a teraz coraz mocniej taki ból jak na @ połączone z kłuciem... a do @ jeszcze tydzień przecież :oo2: zwariuje dzis... dobrze że zaraz koniec pracy i do domku :)
Mnie zawsze tydzień przed @ zaczyna boleć brzuch. Wyczytałam że ból pojawia się gdy progesteron zaczyna spadać. No, ale dziewczyny które zaszły to też pisały że brzuch je bolał jak na @

reklama

Migdalove

Rozwiązania
0
Hej wam! Melduję się, że u mnie 9dc, działamy tylko do niedzieli bo mąż jedzie z firmy w delegację do Niemiec. ;) Wątpię by się w tym cyklu udało bo owulacja raczej do tego czasu nie wystąpi. ;) A tym czasem układamy panele. :)
IMG_20190612_203442_939.jpg