reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 157 47,6%
  • 1

Głosów: 107 32,4%
  • 2

Głosów: 45 13,6%
  • 3

Głosów: 17 5,2%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    330

m-s

Fanka BB :)
Miasto
Hecznarowice
Rozwiązania
0
Mala w szpitalu przechodziła żółtaczke.. Ale te 2 ostatnie zdjęcia są z teraz ma taką ciemniejsze... Najbardziej nie mogę nschwalic jej brwi
❤

Omg! Jaka cudowna!!!! Ona ma taka ciemna karnację???

(Z młodszym synem miałam taka sama poduszkę do karmienia i młody ja tak kochał ze nie chciał spac nigdzie tylko na poduszce!)
Mala

reklama

Migdalove

Rozwiązania
0
Ale cudny maly kawaler wam pomaga :)
A to akurat jest dziewczynka, kawalerzy tricolor, czyli szylkrety występują jakoś 1 na 3 tysiące urodzonych szylkretow i są całkowicie bezplodne. :) Tak właśnie łatwo poznać, że jak tricolor to samiczka. :) Na tą chwilę w domu. Mam 5 szylkretowych samic, moja kicia mimo sterylizacji sprawiła mi na urodziny prezent w postaci kociakow. :D Myślałam, że się roztyła po sterylizacji a ona była w ciąży. :D

doomi03

Rozwiązania
0
A to akurat jest dziewczynka, kawalerzy tricolor, czyli szylkrety występują jakoś 1 na 3 tysiące urodzonych szylkretow i są całkowicie bezplodne. :) Tak właśnie łatwo poznać, że jak tricolor to samiczka. :) Na tą chwilę w domu. Mam 5 szylkretowych samic, moja kicia mimo sterylizacji sprawiła mi na urodziny prezent w postaci kociakow. :D Myślałam, że się roztyła po sterylizacji a ona była w ciąży. :D
Ooo proszę. No to macie tam teraz niezły zwierzyniec:p

Tinia

Rozwiązania
0
Hej kochane? Jak tam dajecie radę z tymi upalami? Ja w tym cieple i z @ zwariuje niedługo jutro mam w planie porobić badania, mam nadzieje ze się uda i coś będę wiedziała

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
Hej kochane? Jak tam dajecie radę z tymi upalami? Ja w tym cieple i z @ zwariuje niedługo jutro mam w planie porobić badania, mam nadzieje ze się uda i coś będę wiedziała
U mnie pochmurno i o wiele chłodniej :) ulga uhh to trzymam kciuki abyś zrobiła badania i koniecznie nam tu wklej wyniki :) ja w poniedziałek idę zrobić progesteron

Tinia

Rozwiązania
0
My umieramy, zaduch straszny jest jak tylko dostanę wyniki to napewno wkleje zastanawiam się nad tym żelem co wczoraj była o nim mowa czy kupować
U mnie pochmurno i o wiele chłodniej :) ulga uhh to trzymam kciuki abyś zrobiła badania i koniecznie nam tu wklej wyniki :) ja w poniedziałek idę zrobić progesteron

reklama

PatPatPat

Moderator
Członek załogi
Rozwiązania
0
My umieramy, zaduch straszny jest jak tylko dostanę wyniki to napewno wkleje zastanawiam się nad tym żelem co wczoraj była o nim mowa czy kupować
Poczekaj na wyniki :) jak będą dobre to możesz kupić i próbować, ale jeżeli będzie coś nie tak to już tylko ginekolog coś pomoże :)