reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Zależy jeszcze jaka ta druga kreska jest... Bo jak szara to tak jak dziewczyny piszą niezbyt to wiarygodne źródło, ale jak bladzioch przebija odcieniem różu to warto powtórzyć.
Cześć Dziewczyny;* orientujecie się może czy na tescie ciążowym (jeśli dacie pod światło) widać zawsze 2 kreski? Choć jest negatywny ?
 
Dziewczyny a ze mną się dziwne rzeczy dzieją. Niby mam niedobór progesteronu, niedomogę lutealną, jeden ginekolog i drugi próbował mnie leczyć duphastonem na plamienia. A od początku roku odkryłam dziwna zależność. Jak odstawiam dupka, tak jak w tym cyklu, plamienia się nie pojawiają, cykl się wydłuża. Jak go biorę to po 5-6 dniach zaczynam plamic. Więc teraz odstawiam i nie plamilam ani nic. Jeden dzień tylko lekko. Co o tym myślicie?
 
Dziewczyny a ja piszę po poradę czy już mogę robić test? Otóż 17.06 miałam ostatnia, @, dzisiaj powinnam dostać @.

06.06 - wizyta u gina i informacja że śliczne ciazko żółte i że jak test wyjdzie pozytywny to mam zacząć brać Dupka
12.06 - brązowy mleczny sluz zabarwienie papieru
14.07 - czysta krew na papierze wodnista, myślałam że to okres ale potem nic nawet na wkladcę. Nie boli mnie nawet brzuch jak na okres.

Dzisiaj to samo. Nakręcac się, czy mogę zrobić test po południu? Staram się już rok.. Sama nie wiem może to implementacyjne?

Zrobiłam test teraz nie wytrzymała, negatywny....
 
Może poczekaj jeszcze i powtórz tak za dwa dni jeśli nadal @ nie przyjdzie.
Dziewczyny a ja piszę po poradę czy już mogę robić test? Otóż 17.06 miałam ostatnia, @, dzisiaj powinnam dostać @.

06.06 - wizyta u gina i informacja że śliczne ciazko żółte i że jak test wyjdzie pozytywny to mam zacząć brać Dupka
12.06 - brązowy mleczny sluz zabarwienie papieru
14.07 - czysta krew na papierze wodnista, myślałam że to okres ale potem nic nawet na wkladcę. Nie boli mnie nawet brzuch jak na okres.

Dzisiaj to samo. Nakręcac się, czy mogę zrobić test po południu? Staram się już rok.. Sama nie wiem może to implementacyjne?

Zrobiłam test teraz nie wytrzymała, negatywny....
 
reklama
Do góry