)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 166 48,1%
  • 1

Głosów: 111 32,2%
  • 2

Głosów: 47 13,6%
  • 3

Głosów: 17 4,9%
  • 3+

Głosów: 4 1,2%

• Wszystkich głosujących
    345

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Tak w ogóle hej wam w poniedziałek. Dla mnie jak zawsze wredny... Zakażenie/zapalenie cewki moczowej, siedzę w pracy, nie mam gdzie kupić furaginy. Do tego zaczęły mnie nerki boleć... Całą noc nie przespałam, jutro pojadę zrobić badanie moczu ogólne, jak wyjdzie coś nie tak to jeszcze na posiew pójdę. Dzisiaj wizyta u tej nowej ginekolog, mam nadzieję, że przebiegnie dobrze. ;)

reklama

martoosia04

Moderator
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Tak w ogóle hej wam w poniedziałek. Dla mnie jak zawsze wredny... Zakażenie/zapalenie cewki moczowej, siedzę w pracy, nie mam gdzie kupić furaginy. Do tego zaczęły mnie nerki boleć... Całą noc nie przespałam, jutro pojadę zrobić badanie moczu ogólne, jak wyjdzie coś nie tak to jeszcze na posiew pójdę. Dzisiaj wizyta u tej nowej ginekolog, mam nadzieję, że przebiegnie dobrze. ;)
I jak wieści od ginki?

enej

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0

No i znalazlam te ziółka co je piłam z Inofolic ostatnio więc wrzucam

Tinia

Rozwiązania
0
No to super, dużo Ci spadło. Ja brałam Letrox 50 i po 3 tygodniach z 7 spadło mi na 3,40
Dziewczyny, zrobiłam sobie w sobotę ponownie tsh, wyniki online nie dotarły więc odebrałam je dzisiaj i powiem Wam że aż nie dowierzam. Po zaledwie 3 tygodniach brania letroxu dawki dziennej 37,5 tsh z 3,17 spadło mi do 1,06 :D jakieś cuda normalnie :)

doomi03

Rozwiązania
0
No to super, dużo Ci spadło. Ja brałam Letrox 50 i po 3 tygodniach z 7 spadło mi na 3,40
No niespodziewalam sie ze tak szybko, zwłaszcza ze endo kazała powtórzyć badania dopiero po 6 tyg żeby zobaczyć czy spada i w razie czego podwyzszyc dawke, wiec sie raczej nastawialam ze raczej bd zwiększać dawke, a przynajmniej jakiegoś lepszego wyniku dopiero po tych 6 tyg, a tu proszę po 3 mam juz taki poziom jak trzeba :)

Ale to dobrze że tak obie szybko reagujemy na leki :) może dzięki temu za jakiś czas obie doczekamy II kreseczek :) ;) tego nam życzę

Tinia

Rozwiązania
0
Fajnie by było będę trzymała kciuki starasz się teraz czy jakaś przerwa?
No niespodziewalam sie ze tak szybko, zwłaszcza ze endo kazała powtórzyć badania dopiero po 6 tyg żeby zobaczyć czy spada i w razie czego podwyzszyc dawke, wiec sie raczej nastawialam ze raczej bd zwiększać dawke, a przynajmniej jakiegoś lepszego wyniku dopiero po tych 6 tyg, a tu proszę po 3 mam juz taki poziom jak trzeba :)

Ale to dobrze że tak obie szybko reagujemy na leki :) może dzięki temu za jakiś czas obie doczekamy II kreseczek :) ;) tego nam życzę

ludek0288

Rozwiązania
0
Ok to daj znać po wizycie koniecznie! Jeżeli wyjdzie Hashimoto to pamiętaj, że to nie jest koniec świata i czasami bywa to wygodne wytłumaczenie dosłownie wszystkiego :) Z Japończykiem na początku ciężko się oswoić, ale później się da przyzwyczaić.
No i mam. I hashimoto i stan zapalny ;]
W ogóle pierwszy raz robiłam usg i okazało się że mam za małą tarczyce. Heh. No ale oprócz tego że już wiem jak ta moja tarczyca i że mam brać euth. to nie przejmuję się jakoś bardzo, mam się starać i nie stresować :)

Spazientito

Aktywna w BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
No i mam. I hashimoto i stan zapalny ;]
W ogóle pierwszy raz robiłam usg i okazało się że mam za małą tarczyce. Heh. No ale oprócz tego że już wiem jak ta moja tarczyca i że mam brać euth. to nie przejmuję się jakoś bardzo, mam się starać i nie stresować :)
Witaj w klubie w takim razie 8-) damy radę, będziemy się wspierać i jakoś to pójdzie!

reklama

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry