reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 167 47,4%
  • 1

Głosów: 114 32,4%
  • 2

Głosów: 48 13,6%
  • 3

Głosów: 18 5,1%
  • 3+

Głosów: 5 1,4%

• Wszystkich głosujących
    352
reklama

Dżasta1111

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Powiedzcie mi tylko czy jest szansa że to się teraz samo oczyści? Bardzo bardzo się boje ze teraz to będzie trzeba mechanicznie w szpitalu usuwać..
Myślę, że na tak wczesnym etapie organizm oczyści się sam. Bardzo mi przykro

nata$za88

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
1
Odebrałam dziś paczkę z apteki, także jestem przygotowana na kolejne cykle . Chcę spróbować zacząć też mierzyć temperature.
bardzo lubię Nordtesty, nigdy mnie nie oszukały, a są czule, przy becie 20 już mi pokazały 2 kreski
Mam, 169,80. To już po ptakach.. żałuję tylko że brałam ten duphaston. Mam tylko nadzieję że to się teraz samo oczyści i nie będzie trzeba łyżeczkowac.
bardzo współczuje. Przy niskich betach raczej powinno się samo oczyścić, ja gdy tylko skończyłam krwawić poszłam do gina na kontrolę i było czysto, starałam się myśleć o tym jak o spóźnionym okresie, chociaż na początku było ciężko, życzę dużo siły.

doomi03

Rozwiązania
0
bardzo lubię Nordtesty, nigdy mnie nie oszukały, a są czule, przy becie 20 już mi pokazały 2 kreski
bardzo współczuje. Przy niskich betach raczej powinno się samo oczyścić, ja gdy tylko skończyłam krwawić poszłam do gina na kontrolę i było czysto, starałam się myśleć o tym jak o spóźnionym okresie, chociaż na początku było ciężko, życzę dużo siły.
O no to dobrze słyszeć że Nordtesty są ok bo właśnie skusilam sie na nie bo maja czułość 10 i do tego są mega tanie (w aptece internetowej Ziko kupiłam je za 2,60 zl za szt :)) więc pewnie będę częściej się w nie zaopatrzać :)

reklama

starajaca2018

Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
0
Maz zrobil badania nasienia i czy jak pójdę z tymi wynikami do ginekologa i jak beda w razie czego potrzebne leki dla meza to lekarz wpisze je na podstawie wyników badań bez obecności meza? (Dodam ze badania robione w klinice gdzie chodze do ginekologa).

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry