reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki z 2018 i 2019

Ile masz dzieci?

• 0

Głosów: 167 47,4%
  • 1

Głosów: 114 32,4%
  • 2

Głosów: 48 13,6%
  • 3

Głosów: 18 5,1%
  • 3+

Głosów: 5 1,4%

• Wszystkich głosujących
    352
reklama

KiedyPytam

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Cykl skończył się poronieniem. Wykresy innych donoszonych ciąż są jakby równiejsze. W całym cyklu może ze 4x temp zmierzyłam o innej porze niż zwykle. Czasami w nocy wstaje do syna. Ale zazwyczaj i tak później jest 3h snu.
Ciężka sprawa.... :/ Ja się nie znam... :( :(

KiedyPytam

Rozwiązania
0
Dziewczyny, czy Wasze termometry owulacyjne też tak błyskawicznie mierzą temperaturę? Ja to mam wrażenie że ledwo co umieszczę termometr i nawet dłuższa chwila nie mija kiedy on już piszczy że pomiar gotowy. Serio one tak szybko wyłapują tempke?
Mój też tak piszczy od razu. Ja nie wiem czy go dobrze używam. Wkładam pod język i licE tw 60 sekund i po 60 zaczyna piszczeć. I wiecznie ta temperatura niziutka....

doomi03

Rozwiązania
0
Najlepiej jednak mierzyć w pochwie... Chyba najbardziej wiarygodna temp.
Popieram, spróbuj może zacząć mierzyć w pochwie, w ustach to jednak nie zawsze uda sie tak rowny pomiar bo nie zawsze uda się dokładnie w tym samym miejscu ulokować koncowke termometru. Ja też się dużo nie znam bo dopiero zaczęłam od soboty zabawę z mierzeniem temperatury ale jak w sobotę była ona na poziomie 36,41, tak dzisiaj już 36,97 (więc już nie takie niskie - jestem pare dni po owu). Może być też tak ze ogolnie twoja podstawowa temp. jest po prostu dosyć niska. Ale sprobowalabym kolejny cykl po mierzyć jednak w pochwie.

Migdalove

Moderator
Rozwiązania
0
Cykl skończył się poronieniem. Wykresy innych donoszonych ciąż są jakby równiejsze. W całym cyklu może ze 4x temp zmierzyłam o innej porze niż zwykle. Czasami w nocy wstaje do syna. Ale zazwyczaj i tak później jest 3h snu.
Taki wykres (skaczące temperatury lub częsty spadek) może pokazywać problem z progesteronem. Tyle co ja wiem, mogę się mylić lub u ciebie może to wynikać całkiem z czegoś innego.

Tinia

Rozwiązania
0
Właśnie wróciłam od gin powiedziała że wszystko jest wporzadku. Endonetruum bardzo dobre. Jest blisko owulacji z lewego jajnika bo pęcherzyk ma 1,2x2 cm. Więc pozostaje działać

doomi03

Rozwiązania
0
Właśnie wróciłam od gin powiedziała że wszystko jest wporzadku. Endonetruum bardzo dobre. Jest blisko owulacji z lewego jajnika bo pęcherzyk ma 1,2x2 cm. Więc pozostaje działać
No to cieszę się że w końcu dobre wieści :) także działajcie ile wlezie ;)

U mnie też w tym cyklu owu chyba z lewego (zdaje mi się że czułam dokładnie moment owu no i teraz też częściej kłuje mnie lewy), także taka odmiana, bo przez ostatnie miesiące to cały czas był raczej prawy ciągle aktywny :p

Może lewy przyniesie nam szczęście dla odmiany ;)

reklama

Tinia

Rozwiązania
0
To trzymam kciuki który masz dc?
No to cieszę się że w końcu dobre wieści :) także działajcie ile wlezie ;)

U mnie też w tym cyklu owu chyba z lewego (zdaje mi się że czułam dokładnie moment owu no i teraz też częściej kłuje mnie lewy), także taka odmiana, bo przez ostatnie miesiące to cały czas był raczej prawy ciągle aktywny

Może lewy przyniesie nam szczęście dla odmiany ;)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry