reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Tak w innym temacie... To Chciałabym dziś jakoś miło zaskoczyć mojego S na tą naszą rocznicę, mimo iż nasz budżet w tym miesiącu nie pozwala nam na jakieś szaleństwa. Szykuje właśnie skromna symboliczna kolacje dla nas dwojga, jakaś drobna przekaska i deser :) mam nadzieję, że się tego nie spodziewa ;) w końcu takie dni tylko raz w roku ;)

P. S. Szkoda tylko że tego winka tylko symboliczny łyczek planuje zrobić, bo wygląda przepieknie, ale lepiej dmuchać na zimne :p
Wow ❤️ Gdzie można dostać takie winko ? Ostatnio dostałam w podobnym kolorze wino, albo szampana :) pieknie wyglada ;)
 
reklama
Ten z rana też 10tka. Ale zrobiłam po poludniu jeszcze paskowy z facelle 10 tke ( tylko wiadomo to już nie z pierwszego moczu) ale też blady cień widze (zdjecie - nie wiem czy widać) . Dodatkowo po kilku godzinach jak ten pierwszy test wysechł to odnaczylo sie to miejsce w ktorym właśnie widzialam cień kreski rano (także możliwe że mi się rano nie uroiło xD) .
Nic no poki co się nie nastawiam, rano zrobię kolejny.
3 mam kciuki Kochana❤️ Obym wykrakała dobra passe❤️
 
Wow ❤ Gdzie można dostać takie winko ? Ostatnio dostałam w podobnym kolorze wino, albo szampana :) pieknie wyglada ;)

Irenka w Biedronce za 20 zl dorwalam ;) byly w kolorze niebieskim lub czerwonym. W srodku są opalizujące drobiny brokatu który wygląda naprawdę magicznie gdy się go wstrzasnie :)
 
Hehe no to widzę podobny scenariusz bo dziś też środa :) a termin @ też mam na sobotę xD [emoji14] także mam nadzieję że mi również jutro rano się sytuacja bardziej rozjasni xD
Z beta wstrzymam się do poniedziałku, chce żeby najpierw minął termin @, bo w zeszlym miesiącu też mi sie pojawiały jakieś cieni cieni, a okres spoznial się 2 dni aż przylazl krotszy ale mega obfity i bolesny na początku (mam przypuszczenie że mogła być to biochemiczna, chociaż już się tego nie dowiem). Także na spokojnie te kilka dni poczekam, może też kreski zaczną ciemniec jesli cos jest faktycznie na rzeczy i jak @ nie bedzie do poniedziałku to beta.
Irenka w Biedronce za 20 zl dorwalam ;) byly w kolorze niebieskim lub czerwonym. W srodku są opalizujące drobiny brokatu który wygląda naprawdę magicznie gdy się go wstrzasnie :)
Trzymam kciuki mocno za test, od razu dawaj znać [emoji3526] a co do wina - nie wiem jak to, ale kiedyś z mężem kupiliśmy też takie magiczne winko i za Ch.uja nam nie smakowało [emoji1787]
 
Trzymam kciuki mocno za test, od razu dawaj znać [emoji3526] a co do wina - nie wiem jak to, ale kiedyś z mężem kupiliśmy też takie magiczne winko i za Ch.uja nam nie smakowało [emoji1787]

Haha. Ja to nie potrafię powiedzieć czy mi smakowało, bo naprawdę upiłam symbolicznie ze 2/3 łyki, ale za to całą resztę mój S. wydoił xD tylko nie wiem czy dlatego ze mu smakowało czy po prostu stwierdził ze bedzie mu się po nim lepiej spało xD :-D
 
Oczywiście w dalszym ciągu cienie (zrobilam dwa testy) :
1. Taki sam płytowy co wczoraj to znów blady cień i tak samo godzinę pozniej jak podsechl to znow sie mocniej zaznaczył to miejsce. - zdj. 1 i 2 (po wyschnieciu)
2. Nordtest też blady cień (z 2 moczu) - zdj 3

Także chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać do weekendu na rozwój wypadków.
 

Załączniki

  • IMG_20190919_045352.jpg
    IMG_20190919_045352.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 116
  • IMG_20190919_061145.jpg
    IMG_20190919_061145.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 116
  • IMG_20190919_070312.jpg
    IMG_20190919_070312.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 120
reklama
Do góry