reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Czyli udało się wynająć? Gratulacje! Pamiętam ta chwile - byłam bardzo dumna i szczęśliwa. Oby dobrze Wam się tam mieszkało i sąsiedzi byli mili :)
My mamy za soba już sesję świąteczna, wyjście na kabaret, a teraz wypoczywamy. Cieszę się na nowy cykl.
@doomi03 ten cykl nalezy do nas! Zobaczysz, mam dobre przeczucia, do Świąt musimy zaciążyć :-D
Tak już raczej nic nam nie przeszkodzi w podpisaniu umowy w piątek. :) Właściciele jeszcze przygotowują, malują te mieszkanie i w piątek lub sobotę możemy już się wprowadzać. :)
 
reklama
Czyli udało się wynająć? Gratulacje! Pamiętam ta chwile - byłam bardzo dumna i szczęśliwa. Oby dobrze Wam się tam mieszkało i sąsiedzi byli mili :)
My mamy za soba już sesję świąteczna, wyjście na kabaret, a teraz wypoczywamy. Cieszę się na nowy cykl.
@doomi03 ten cykl nalezy do nas! Zobaczysz, mam dobre przeczucia, do Świąt musimy zaciążyć :-D

Ojjj tak, marzy mi się podarować pod choinkę rodzinie takie prezenty jak @martoosia04 rok temu ;)
 

Nornalnie tak się cieszę dla Was z tego ze udalo Wam się z tym mieszkaniem jakbym sama się znów przeprowadzala xD.
W sumie to dla Was też jak taki nowy etap w życiu :) bo jednak to jest różnica. My też na poczatku z moimi rodzicami ponad rok i jak się przeprowadzalismy to mi tak dziwnie na początku było :) ale tak pół roku minęło jak sami mieszkamy i jakoś z kolei teraz dziwnie by mi bylo wracać do mieszkania z rodzicami xD (wiadomo jakby życie nas zmusilo to inna sprawa, ale jednak lepiej sami) :)
Mam nadzieję ze bedzie tam Wam fajnie i szybko się zaklimatyzujecie.
 
Hej, a co to za kabaret? Bylam na samym poczatku ciazy z synkiem i mam fajne wspomnienia ;p
Czyli udało się wynająć? Gratulacje! Pamiętam ta chwile - byłam bardzo dumna i szczęśliwa. Oby dobrze Wam się tam mieszkało i sąsiedzi byli mili :)
My mamy za soba już sesję świąteczna, wyjście na kabaret, a teraz wypoczywamy. Cieszę się na nowy cykl.
@doomi03 ten cykl nalezy do nas! Zobaczysz, mam dobre przeczucia, do Świąt musimy zaciążyć :-D
 
Hej, a co to za kabaret? Bylam na samym poczatku ciazy z synkiem i mam fajne wspomnienia ;p
Polska Noc Kabaretowa, jeżdżą po całym kraju: Nowaki, Smile, Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, K2 i boski Igor Kwiatkowski. 3 godziny śmiania sie. My przed pojawieniem się Zosi chodziliśmy 2 razy do roku. A na kim byliście? Ja bardzo polecam Hrabi, są fenomenalni! Za to rozczarowałam się Farmacja Chatelet, sympatyczny jest tam tylko Michał Pałubski, jako jedyny zszedł do widzów, robił z nami zdjecia. Teraz patrzę, że już z nimi nie gra i wcale się nie dziwię, bo tamta para jest bardzo zarozumiała.
 
reklama
Kabaret młodych Panów,
Mój śmiał się tak że się poplakal (razem że szwagrem),
Fajne chłopaki: wyszli, pogadali zdjęcia porobili, super było:D
Polska Noc Kabaretowa, jeżdżą po całym kraju: Nowaki, Smile, Moralnego Niepokoju, Skeczów Męczących, K2 i boski Igor Kwiatkowski. 3 godziny śmiania sie. My przed pojawieniem się Zosi chodziliśmy 2 razy do roku. A na kim byliście? Ja bardzo polecam Hrabi, są fenomenalni! Za to rozczarowałam się Farmacja Chatelet, sympatyczny jest tam tylko Michał Pałubski, jako jedyny zszedł do widzów, robił z nami zdjecia. Teraz patrzę, że już z nimi nie gra i wcale się nie dziwię, bo tamta para jest bardzo zarozumiała.
 
Do góry