reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
No seks jest jak najbardziej ludzką rzeczą. :) A zdrowie tym bardziej jest ważne, w gruncie rzeczy zajmuje się zdrowym życiem erotycznym swoich klientów. :) oprócz tematyki seksu też sprzedaje intymne akcesoria typu miękkie tampony, kubeczki menstruacyjne, czy kulki gejszy to treningu mięśni kegla. :) Wcale nie jest to miejsce na jakieś seksualne dewiacje. ;p
Ale czad! Przed ciążą, w tamtym roku na święta, dostałam od męża parę zabawek. Uważam, że dzięki temu można na prawdę wyrzucić rutynę z łóżka. Podczas starań też urozmacailismy sobie seks żeby nie wpaść w nudę. A jak wiadomo zdrowie psychiczne jest tak samo (albo i bardziej) ważne. [emoji4]

Ogólnie witam Was. Czasem podczytuje co się tutaj dzieje. Kibicuje każdej z Was bardzo mocno. [emoji3590][emoji110]
 
Cześć dziewczyny postanowiłam się do was dołączyć... staramy się o drugie dziecko od tech lat. Wszystkie badania moje i męża ok. Ja jedynie biorę eutyrox ale tarczyca jest unormowana. W tym i poprzednim cyklu brałam clostilbebyt i miałam zastrzyk o. Już 24/27 dc i test ujemny... wierzyć mi się nie chce 😔
 
Cześć dziewczyny postanowiłam się do was dołączyć... staramy się o drugie dziecko od tech lat. Wszystkie badania moje i męża ok. Ja jedynie biorę eutyrox ale tarczyca jest unormowana. W tym i poprzednim cyklu brałam clostilbebyt i miałam zastrzyk o. Już 24/27 dc i test ujemny... wierzyć mi się nie chce [emoji17]
Część! Przykro mi :(
 
Cześć dziewczyny postanowiłam się do was dołączyć... staramy się o drugie dziecko od tech lat. Wszystkie badania moje i męża ok. Ja jedynie biorę eutyrox ale tarczyca jest unormowana. W tym i poprzednim cyklu brałam clostilbebyt i miałam zastrzyk o. Już 24/27 dc i test ujemny... wierzyć mi się nie chce 😔
witaj, może jeszcze za wcześnie na test? Długo się staracie, oby stymulacja przyniosła efekty, jeśli wcześniej nie było owu, to może nie ma co się załamywać, to dopiero 2 cykl z clo, czyli 2 z potwierdzona owulacja. Wiem, że niewiele pocieszam, ale trzymam kciuki!
@starajaca2018 współczuję, okropnie jak ta małpa przyjdzie, zabija te nadzieję, może jednak pisane jest Ci zobaczyć 2 kreski na Święta? Który to cykl?
@doomi03 jak nastawienie? Ja idę jutro do gina, będzie 11 dc, niech sprawdzi czy coś tam rośnie, zrobi cytologię, może coś doradzi na te moje długie cykle.
 
reklama
Do góry