reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
O reklamach to nawet sie nie chce wypowiadać... To powinno byc zabronione, naprawdę. Na codzien w pracy widzialam, jak reklamy ryją ludziom beret. To smutne...
tylko ze na 10 reklam to 9 o lekach;p
to jest straszne i powinno byc zabronione.. ludzie glupie wirza temu co widza w tv.. jakby leki z tasiemcem sprzedawali i reklamowali tez kazdy by kupil?
 
tylko ze na 10 reklam to 9 o lekach;p
to jest straszne i powinno byc zabronione.. ludzie glupie wirza temu co widza w tv.. jakby leki z tasiemcem sprzedawali i reklamowali tez kazdy by kupil?
Żebys wiedziala, ze by kupili. Reklamy lekow są tak chamskie, ze szkoda gadac..strasznie dzualaja na psychike ludzi, szczegolnie starszych. Mielismy w aptece pacjentke 70+, ktora miesiecznie wydawala na suple ok 200 zł... Oczywiscue kazdy z nich był reklamowany w tv.
 
Mi to polecało dwóch ginow ;) oczywiście jak jest poważniejszy problem to ten suplement tego nie rozwiąże, ale dlaczego by nie spróbować szczególnie, że Irena ma dobre wyniki badań ;)
❤️❤️❤️ ja zaryzykuje, co mi szkodzi - trzeba wszyTkiego próbować :p a do lekarza i tak się umówię na wizytę.
Ja teraz juz chce zacząć działać na poważnie- juz być pod opieka lekarza, robić coś w tym kierunku... bo odpuściłam koniec roku i co... dalej nic...a czas działa na niekorzyść! A jak pomyśle sobie, ze w tym roku 30 to makabrao_O:o
biore się za siebie ❤️ Badania już są, teraz suple itd. ❤️
 
reklama
Dziewczyny kochane moje dzisiaj rano podjęłam decyzję, że znikam totalnie z forum, poprosiłam o usunięcie mojego konta, żeby tak łatwo nie było mi tutaj wracać. Nie pisałam w południe bo nie zrozumiałyśmy się z Pauliną i nie chciałam, żeby to wyglądało jakbym przez to chciała zniknąć. ;) Potrzebuję wytchnienia od forum. Oczywiście jeśli któraś z was chciałaby mieć ze mną kontakt to jestem i na insta i na fb także tam mogę prywatnie popisać, ale od forum muszę odejść na jakiś czas. Zbyt dużo się u mnie dzieje. Jesteście cudowne, bardzo miło mi się wspomina ten wątek, mimo jakiś tam zgrzytów, które się czasami zdarzały ale to wiadomo, jest nieuniknione. ;) @paulina1994 pamiętaj, że ja nigdy odkąd znamy się na forum nie miałam w stosunku do Ciebie negatywnych emocji, czasami możemy się nie zgadzać ale mimo wszystko nawet i to jest potrzebne, żeby człowiek sobie poprzemyślał. ;) Dziękuję Wam bardzo za ogrom wsparcia, za każde dobre słowo, za każde gratulacje i kciuki. :* Życzę Wam staraczkom szybkiego zajścia w ciążę, a naszym kochanym ciężaróweczkom zdrowych maluszków, szczęśliwego rozwiązania! <3 Jak któraś z Was chce kontakt to piszcie priv, z niektórymi z Was jestem na fb. :) Jeszcze tutaj do was wrócę! Tylko nie wiem kiedy, na pewno pod innym nickiem. :)
Ooo nieee;(
 
Do góry