reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Brzuch mnie kompletnie nie boli, coś tam jajnik kłujnie minimalnie jeden czy drugi, bardziej mną trzęsie i potwornie się czuję, mdli mnie :( może to tak z emocji [emoji14]

Heh, a mówią że trzynastka pechowa :D trzymam kciuki za dzidzię :D

No to zobaczymy co sie z tego rozwinie [emoji6][emoji110]
Wy sie juz dlugo staracie ?
 
reklama
Mi niestety na przyszły czwartek ;)
No to właśnie wyczytałam z postów :) tak się zastanawiam czy ktoś jest bezpośrednio ze mną :-D ja owu miałam w tamtą sobotę albo niedzielę (nie wiem który dzień, bo w piątek pecherzyk jeszcze był, a w poniedziałek już był płyn w zatoce więc owu przypadła na któryś dzień weekendu). Nie mogę się już doczekać :oo2:
 
No to właśnie wyczytałam z postów :) tak się zastanawiam czy ktoś jest bezpośrednio ze mną :-D ja owu miałam w tamtą sobotę albo niedzielę (nie wiem który dzień, bo w piątek pecherzyk jeszcze był, a w poniedziałek już był płyn w zatoce więc owu przypadła na któryś dzień weekendu). Nie mogę się już doczekać :oo2:
To jak ja! Ja miałam owu w dzień kobiet :D
Trochę się boję, że się rozczaruję, ale obyśmy wszystkie testujące ujrzały dwie kreseczki :D
 
reklama
Do góry