reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Oh, mam nadzieję, że zła aura się w końcu odwróci. Fakt, faktem my też się nie staramy aż tak długo, porównując inne dziewczyny, bo od września 2018, ale myślę, że każda z nas czuje to samo
 
reklama
To starasz się tyle samo co i ja.
To witaj w klubie ;) ja jestem mojemu doktorowi bardzo wdzięczna, że szybko zaczął działać w kwestii stymulacji moich jajników, bo niektórzy każą czekać na Bóg wie co nawet i do roku, a dopiero po tym czasie coś zalecają na wspomoganie. Jestem pierwszy cykl z owu, udaną, po stymulacji clo. Jadę teraz na duphastonie, bo w między czasie,,zaliczyłam,, ciążę biochemiczna. Zobaczymy czy coś sie wykluje :) a stosowala któraś z Was żel conceive plus?
 
trzymam kciuki za wszystkie! podczytuje ;) ja ostatni cykl myślałam że zwariuję -47 dni! Dziś 7 dzień, jadę za tydzień na usg i zobaczymy czy możliwa będzie owulacja.
Dżasta - fajnie że clo zadziałało, u mnie też 7 lat temu, po pierwszym cyklu ze wspomaganiem (wcześniej 3 cykle bez owu na pewno), także trzymam kciuki!
 
Ja dzisiaj A w szczególności wieczorem czuje się jakbym miała dostać @. Bol podbrzusza, brzuch "nabrzmialy ". Nie aż tak silny jak przed @. Ehhh, aż strach żeby z takim opoznieniem nie przyszła @.
 
A te 6 dni przed cos Ci wyszło? Jaka czułośc?
tak mialam juz cien. czulosc 10mlu test facelle paskowy z rossmanna
IMG_20180809_103101.jpg
 
reklama
Do góry