reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Dziewczyny będę trąbić o tym bez przerwy gdy pojawi się temat badania prolaktyny - dobrze się przygotujcie! Bo może wyjść wam fałszywie wysoki wynik! I po co ma lekarz was faszerować niepotrzebnie bromgeronem, norprolaciem czy dostinexem.
Zobacz załącznik 973381
Zobacz załącznik 973382
Ja właśnie mam zamiar badać prolaktyne w następnym cyklu :D najgorzej jak wyeliminować stres jak samo pobranie krwi to stres :D
 
A ja nigdy. :) Nie każdy lekarz o tym informuje.
No bo prawdę mówiąc ci lekarze to chyba pracuja bo muszą A nie że chcą i lubia. Ja mam brata który ma 13 lat waży 98 kg dużo nie je ruch ma A lekarz powiedział że skierowań na badania nie da bo miał robione 2 lata temu i jest wszystko w porządku. Moja mama na nie na wrzeszczala dała na badania skierowania i okazało się że wyniki są w górnej granicy normy i babka z labo powiedziała że ma szukać już dobrego endokrynologa dziecięcego i wziąć od lekarza skierowanie do endokrynologa. Lekarka stwierdziła że to nic złego że chłopiec który ma 13 lat waży 98kg. W głowie mi się nie mieści jak mi to mama przez tel powiedziała dzisiaj.
 
No bo prawdę mówiąc ci lekarze to chyba pracuja bo muszą A nie że chcą i lubia. Ja mam brata który ma 13 lat waży 98 kg dużo nie je ruch ma A lekarz powiedział że skierowań na badania nie da bo miał robione 2 lata temu i jest wszystko w porządku. Moja mama na nie na wrzeszczala dała na badania skierowania i okazało się że wyniki są w górnej granicy normy i babka z labo powiedziała że ma szukać już dobrego endokrynologa dziecięcego i wziąć od lekarza skierowanie do endokrynologa. Lekarka stwierdziła że to nic złego że chłopiec który ma 13 lat waży 98kg. W głowie mi się nie mieści jak mi to mama przez tel powiedziała dzisiaj.
O to ja też miałam jako mała dziewczynka już wyniki TSH ponad 5, ponad normę a lekarz pediatra twierdził, że jest leciutko ponad normę to nic złego... I dopiero jako 20 latka zaczęłam mieć leczoną tarczycę.
 
O to ja też miałam jako mała dziewczynka już wyniki TSH ponad 5, ponad normę a lekarz pediatra twierdził, że jest leciutko ponad normę to nic złego... I dopiero jako 20 latka zaczęłam mieć leczoną tarczycę.
Ja jestem bardzo zła na moja pierwsza Endo. Wizyta 2 razy w roku czasami raz na rok. Non stop mi dawała euthyrox n25 nie sprawdzała wyników nic nie kontrolowala i mimo że co wizytę szłam co raz większymi kilogramami to pow mi że przy tarczycy tak się dzieje że się tyje. No i tak mnie załatwiła A jak już znalazłam inna Endo to uregulowala mniej więcej wszystko kontrolowalam co chwilę jakieś wyniki badała mnie ale dorobilam się swojej wagi. I teraz z nią walczę.
 
reklama
Do góry