reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Nam pół roku nie wychodziło. Po pierwszym użyciu żelu nagle ciąża. :)
Ja zamawiałam przez neta ten żel - wpisz w wyszukiwarkę na bank pokaże sie sklep jakis gdzie go kupisz.
 
Trzymam kciuki za kolejny cykl [emoji8] a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
Ja stosowalam i nie zadziałał.
 
Dlatego mówię, że nie ma jakiegoś naukowo potwierdzonego działania tego żelu i warto po prostu spróbować dla własnej ciekawosci. Te wiesiołki i inne zioła też na jedną działają, a na inne nie. Jak np facet ma słabe plemniki to wiadomo, że żaden żel nie pomoże. Jak kobieta nie ma np owulacji to najlepszy specyfik też nie zadziała. Wtedy trzeba szukać głębiej ale wiadomo że każda z nas próbuje produktów poza klasyczną farmakokologia.
Ja stosowalam i nie zadziałał.
 
Trzymam kciuki za kolejny cykl [emoji8] a powiedz mi, czy stosowalas tak z ciekawości ten żel conceive plus? Mi osobiście jest ciężko udowodnić jego naukowe działanie, bo w szczęśliwym cyklu był pierwszy raz używany żel, ale był to też pierwszy cykl stymulowany clo, ale może akurat. Niektóre dziewczyny pisały, że udało im się w pierwszym cyklu z żelem.
Ja stosowałam pół roku przed udanym cyklem i mi osobiście nie pomógł. W tym cyklu w którym się udało brałam castagnus i olej z wiesiołka. Tak uważam to za cud, że się udało bo nie było dużo zblizen jak w poprzednich cyklach.
 
Ostatnia edycja:
Tak mnie dziś ciągnie podbrzusze :hmm: rano tylko lekko kłuło, a teraz coraz mocniej taki ból jak na @ połączone z kłuciem... a do @ jeszcze tydzień przecież :oo2: zwariuje dzis... dobrze że zaraz koniec pracy i do domku :)
 
Tak mnie dziś ciągnie podbrzusze :hmm: rano tylko lekko kłuło, a teraz coraz mocniej taki ból jak na @ połączone z kłuciem... a do @ jeszcze tydzień przecież :oo2: zwariuje dzis... dobrze że zaraz koniec pracy i do domku :)
Mnie zawsze tydzień przed @ zaczyna boleć brzuch. Wyczytałam że ból pojawia się gdy progesteron zaczyna spadać. No, ale dziewczyny które zaszły to też pisały że brzuch je bolał jak na @
 
reklama
Hej wam! Melduję się, że u mnie 9dc, działamy tylko do niedzieli bo mąż jedzie z firmy w delegację do Niemiec. ;) Wątpię by się w tym cyklu udało bo owulacja raczej do tego czasu nie wystąpi. ;) A tym czasem układamy panele. :)
IMG_20190612_203442_939.jpg
 
Do góry