reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Akurat w inofolicu jest 0,4. W synfolicu jest mniej.
Na odwrót. :)
1565607689499.png

1565607708286.png
 
Tak w ogóle hej wam w poniedziałek. Dla mnie jak zawsze wredny... Zakażenie/zapalenie cewki moczowej, siedzę w pracy, nie mam gdzie kupić furaginy. Do tego zaczęły mnie nerki boleć... Całą noc nie przespałam, jutro pojadę zrobić badanie moczu ogólne, jak wyjdzie coś nie tak to jeszcze na posiew pójdę. Dzisiaj wizyta u tej nowej ginekolog, mam nadzieję, że przebiegnie dobrze. ;)
 
Tak w ogóle hej wam w poniedziałek. Dla mnie jak zawsze wredny... Zakażenie/zapalenie cewki moczowej, siedzę w pracy, nie mam gdzie kupić furaginy. Do tego zaczęły mnie nerki boleć... Całą noc nie przespałam, jutro pojadę zrobić badanie moczu ogólne, jak wyjdzie coś nie tak to jeszcze na posiew pójdę. Dzisiaj wizyta u tej nowej ginekolog, mam nadzieję, że przebiegnie dobrze. ;)

I jak wieści od ginki?
 


No i znalazlam te ziółka co je piłam z Inofolic ostatnio więc wrzucam
 
No to super, dużo Ci spadło. Ja brałam Letrox 50 i po 3 tygodniach z 7 spadło mi na 3,40
Dziewczyny, zrobiłam sobie w sobotę ponownie tsh, wyniki online nie dotarły więc odebrałam je dzisiaj i powiem Wam że aż nie dowierzam. Po zaledwie 3 tygodniach brania letroxu dawki dziennej 37,5 tsh z 3,17 spadło mi do 1,06 :D jakieś cuda normalnie :)
 
No to super, dużo Ci spadło. Ja brałam Letrox 50 i po 3 tygodniach z 7 spadło mi na 3,40
No niespodziewalam sie ze tak szybko, zwłaszcza ze endo kazała powtórzyć badania dopiero po 6 tyg żeby zobaczyć czy spada i w razie czego podwyzszyc dawke, wiec sie raczej nastawialam ze raczej bd zwiększać dawke, a przynajmniej jakiegoś lepszego wyniku dopiero po tych 6 tyg, a tu proszę po 3 mam juz taki poziom jak trzeba :)

Ale to dobrze że tak obie szybko reagujemy na leki :) może dzięki temu za jakiś czas obie doczekamy II kreseczek :) ;) tego nam życzę
 
reklama
Dziewczyny a ja kupiłam z polecenia takie foliany- podobno jedne z lepszych, przyznam ze cena powala, ale zobaczymy (50 tabletek, ok. 60 zł)
 

Załączniki

  • A0BC08E1-4AA7-4EDE-A679-EAA412B28B05.jpeg
    A0BC08E1-4AA7-4EDE-A679-EAA412B28B05.jpeg
    807,5 KB · Wyświetleń: 66
Do góry