reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
25 dzien cyklu, i teoretycznie 6 dzien po owulacji
Przed robieniem tych badań czyli 3 dni po owulacji mialam usg i lekarz twierdzi ze chyba była owulacja i to z lewego jajnika. To byl 21 dzień cyklu.
Wygląda na spadek tuż przed @, ciężko po tym wróżyć czy była owulacja, zaufalabym ginowi, bo widział na USG, czy byly pozostałości pękniętego pęcherzyka. Nie wiem w jakim tempie spada LH po owulacji. Raczej nie nastawialabym się na ciążę przy tym poziomie hormonu. Mówił coś o grubości endometrium? Szkoda, że nie miałaś pełnego monitoringu, wiedziałabys jak rósł pęcherzyk.
 
reklama
Wygląda na spadek tuż przed @, ciężko po tym wróżyć czy była owulacja, zaufalabym ginowi, bo widział na USG, czy byly pozostałości pękniętego pęcherzyka. Nie wiem w jakim tempie spada LH po owulacji. Raczej nie nastawialabym się na ciążę przy tym poziomie hormonu. Mówił coś o grubości endometrium? Szkoda, że nie miałaś pełnego monitoringu, wiedziałabys jak rósł pęcherzyk.
Na ciążę sie nie nastawiam tylko przerazil mnie fakt braku owulacji.
Nic jie mówil o grubość endometrionu, tylko ze wydaje mu sie ze owualcja byla z lewego jajnika.
A mnie w tym cyklu właśnie bolal lewy.
 
Na ciążę sie nie nastawiam tylko przerazil mnie fakt braku owulacji.
Nic jie mówil o grubość endometrionu, tylko ze wydaje mu sie ze owualcja byla z lewego jajnika.
A mnie w tym cyklu właśnie bolal lewy.
To zaufaj lekarzowi i nie dołuj się. Myślę że skoro widział pozostalosci po pęcherzyku to pewnie tak było.
 
Hej! Wybaczcie, ze się nie odzywałam ale sporo na głowie + zapalenie pęcherza mnie dobilo.
U ginekologa za bardzo nic się nie dowiedziałam, pani doktor nie dawala mi dojść do słowa, z łaską obejrzała moje dotychczasowe wyniki, nic konkretnego nie powiedziała, oprócz tego, że jej zdaniem mam hiperprolaktynemię i przy nie braniu norprolacu czy też dostinexu takie cykle będą występować i będę co jakiś czas miała wygląd policystycznych jajników, ale typowego PCOS nie mam. No ale jej zdaniem w gruncie rzeczy nie ma po co regulować cykli skoro się nie staramy one w niczym mi nie szkodzą, a ja na to, że mi to strasznie przeszkadza, bo mam silny PMS - to przepisała mi 3 opakowania duphastonu. No i podczas usg mówi "widzę pani jest kilka dni po skończonej miesiączce..." a ja na to "taaak, dzisiaj 29 dc!" :D bo moje endometrium miało 6.5cm grubości. Także w sumie gdybym poszła do mojego lekarza na nfz raczej dowiedziałabym się więcej i skrupulatniej by spojrzał na wyniki, z tą jedną diagnozą się pomylił ale cóż.
Hm, tak czy inaczej walczylabym o wyregulowanie cyklow, bo takie długie są upierdliwe. Ja też mam ostatnio strasznego pmsa (jak mam dluzszy cykl, bo moje cykle to takie w kratkę), tak że lepiej do mnie wtedy nie podchodzić (chyba że rzucając najpierw czekoladą).
 
Powtórzyłam dziś test o tej samej godzinie co wczoraj. Co powiecie?
IMG_20190814_125430.jpeg
IMG_20190814_125321.jpeg
 
Dziewczyny jaki miałam koszmar - śniło mi się że jestem w ciąży z bliźniakami :o moja mała daje czadu i dniem i nocą więc padam na twarz i serio w tym śnie byłam przerażona. Kiedyś marzyłam o 2 od razu a teraz nie chce, to nie na moje siły.
 
reklama
Do góry