reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Dziewczyny, czy Wasze termometry owulacyjne też tak błyskawicznie mierzą temperaturę? Ja to mam wrażenie że ledwo co umieszczę termometr i nawet dłuższa chwila nie mija kiedy on już piszczy że pomiar gotowy. Serio one tak szybko wyłapują tempke?
 
Dziewczyny, czy Wasze termometry owulacyjne też tak błyskawicznie mierzą temperaturę? Ja to mam wrażenie że ledwo co umieszczę termometr i nawet dłuższa chwila nie mija kiedy on już piszczy że pomiar gotowy. Serio one tak szybko wyłapują tempke?
To mi zwykły, nie stricte owulacyjny też bardzo szybko mierzy. :)
 
Cykl skończył się poronieniem. Wykresy innych donoszonych ciąż są jakby równiejsze. W całym cyklu może ze 4x temp zmierzyłam o innej porze niż zwykle. Czasami w nocy wstaje do syna. Ale zazwyczaj i tak później jest 3h snu.
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-09-10-22-03-00-713_com.sleekbit.ovuview.png
    Screenshot_2019-09-10-22-03-00-713_com.sleekbit.ovuview.png
    54 KB · Wyświetleń: 92
Dziewczyny, czy Wasze termometry owulacyjne też tak błyskawicznie mierzą temperaturę? Ja to mam wrażenie że ledwo co umieszczę termometr i nawet dłuższa chwila nie mija kiedy on już piszczy że pomiar gotowy. Serio one tak szybko wyłapują tempke?
Mój też tak piszczy od razu. Ja nie wiem czy go dobrze używam. Wkładam pod język i licE tw 60 sekund i po 60 zaczyna piszczeć. I wiecznie ta temperatura niziutka....
 
reklama
Najlepiej jednak mierzyć w pochwie... Chyba najbardziej wiarygodna temp.

Popieram, spróbuj może zacząć mierzyć w pochwie, w ustach to jednak nie zawsze uda sie tak rowny pomiar bo nie zawsze uda się dokładnie w tym samym miejscu ulokować koncowke termometru. Ja też się dużo nie znam bo dopiero zaczęłam od soboty zabawę z mierzeniem temperatury ale jak w sobotę była ona na poziomie 36,41, tak dzisiaj już 36,97 (więc już nie takie niskie - jestem pare dni po owu). Może być też tak ze ogolnie twoja podstawowa temp. jest po prostu dosyć niska. Ale sprobowalabym kolejny cykl po mierzyć jednak w pochwie.
 
Do góry