reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Historią

reklama
Madziulla po pierwsze to bardzo Ci współczuję straty a po drugie tych durnych lekarzy i tego co musiałaś przejść <3 Ja może aż tak wiele nie przeszłam to mam za sobą też lekarzy bez mózgu i kilka lat starań. U nas też mój mąż przeszedł dwa razy zabieg na żpn w tym jeden nieudany. Ja mam mięśniaka macicy, jeden jajowód można uznać za niedrożny bo uciska na niego właśnie mięśniak. Poza tym już słyszałam gadkę od jednego lekarza że nie mam owulacji kiedy inny mówi że mam i bądź tu człowieku mądry. Kiedy teraz masz wizytę dokładnie?
 
Byłam wczesniej w poprzednim związku co też staraliśmy się. Nie wychodziło. Wtedy byłam pod wielkim stresie. I pewnie miałam zablokowane przez to wszystko. Potem rok przerwy i nowy związek. Od początku zaczelismy się starać.
 
Madziulla po pierwsze to bardzo Ci współczuję straty a po drugie tych durnych lekarzy i tego co musiałaś przejść <3 Ja może aż tak wiele nie przeszłam to mam za sobą też lekarzy bez mózgu i kilka lat starań. U nas też mój mąż przeszedł dwa razy zabieg na żpn w tym jeden nieudany. Ja mam mięśniaka macicy, jeden jajowód można uznać za niedrożny bo uciska na niego właśnie mięśniak. Poza tym już słyszałam gadkę od jednego lekarza że nie mam owulacji kiedy inny mówi że mam i bądź tu człowieku mądry. Kiedy teraz masz wizytę dokładnie?

o kurde jeden nie udany? a powiedz mi jaki był odstep od zabiegów?
nie wiem kiedy wizyta w 13 dniu kolejnego cyklu a to zależy kiedy @ przyjdzie
 
o kurde jeden nie udany? a powiedz mi jaki był odstep od zabiegów?
nie wiem kiedy wizyta w 13 dniu kolejnego cyklu a to zależy kiedy @ przyjdzie

Nieudany w sumie z winy lekarza. Tzn. lekarz sam namawiał mojego męża żeby zrobić zabieg nową metodą LEVD ponoć u nas w mieście robiona po raz pierwszy no i wyszło że nic to nie dało i trzeba będzie zabieg powtarzać. Teraz mój jest miesiąc po zabiegu laparoskopowym i czuję się dobrze. Wcześniejszy zabieg miał w maju
 
Nieudany w sumie z winy lekarza. Tzn. lekarz sam namawiał mojego męża żeby zrobić zabieg nową metodą LEVD ponoć u nas w mieście robiona po raz pierwszy no i wyszło że nic to nie dało i trzeba będzie zabieg powtarzać. Teraz mój jest miesiąc po zabiegu laparoskopowym i czuję się dobrze. Wcześniejszy zabieg miał w maju

pytam bo moj miał zabieh w grudniu 2017 roku a do tej pory w niektórdlatego ych sytuacjach (np seks boli go jadro) mało seksu u nas. ale teraz lekarz na wizycie powiedział zema proawo dokucac czasem do 2 lat nawet wiec sie troche uspokoiłam
 
reklama
pytam bo moj miał zabieh w grudniu 2017 roku a do tej pory w niektórdlatego ych sytuacjach (np seks boli go jadro) mało seksu u nas. ale teraz lekarz na wizycie powiedział zema proawo dokucac czasem do 2 lat nawet wiec sie troche uspokoiłam

U nas spuchniete jajo i też seksu co kot napłakał bo wiadomo że trzeba uważać ale niedługo ma się zapisać na wizytę więc lekarz powie co i jak. Ja też muszę do giną iść bo od dwóch miechów pije zioła na mięśniaki i coś mam za bardzo bolesne @ i boję się że zamiast pomóc to zaszkodziły :(
 
Do góry