reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki z Historią

ONAONAONA

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Lipiec 2017
Postów
3 030
Rozwiązania
2
U nas pierwsze dziecko po prawie 2 latach na lekach, monitoringach i ciągłym stresie. Urodziło się z zaburzeniami sensorycznymi. Po urodzeniu młodej 6 lat starań bez rezultatów, znowu hormony, tycie, stres, monitoringi. Dwa lata temu przeszliśmy na dietę bezglutenową, przypadkowo wykryta nietolerancja, która zaburzała moje cykle, wchłanianie kwasu foliowego w jelitach podczas pierwszej ciąży, kłopoty z cukrzycą. Pół roku po przejściu na bezgluten wczesne poronienie, zaszłam bez żadnego wspomagania. Obecnie jestem w 22 tc. też bez leków, badanie cukru w normie, zwiększona dawka kwasu foliowego. Może przy długotrwałym leczeniu bez rezultatów warto sprawdzić nietolerancję.
moja znajoma miała podobnie . po dwóch poronieniach w badaniach wyszła nietolerancja na gluten ..rok na ostrej diecie i po tym od razu 1cs i urodziła dziewczynkę :)
 
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
PaulinaF Staramy się 13
Paulina_1982 Staramy się 5740
N Staramy się 3
A Staramy się 23
Lalalala Potrzebuję porady 30
Do góry