reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Historią

U nas spuchniete jajo i też seksu co kot napłakał bo wiadomo że trzeba uważać ale niedługo ma się zapisać na wizytę więc lekarz powie co i jak. Ja też muszę do giną iść bo od dwóch miechów pije zioła na mięśniaki i coś mam za bardzo bolesne @ i boję się że zamiast pomóc to zaszkodziły :(

oby nie :(
 
reklama
Madziulla mam nadzieję że nic się złego tam nie zrobiło ale martwią mnie tak bolesne @ bo dopiero od dwóch miesięcy tak mam. Boję się że mięśniak urósł :( na wizytę u giną zapewne bd czekać z miesiąc.
 
Puk, puk czy można się rozgościć?[emoji8]
Gdy zobaczyłam ten wątek, od razu założyłam sobie konto.
Może ja nie mam jakiejś długiej histori odnośnie lekarzy, badań i zabiegów. Ale za mną już ponad dwa lata starań o pierwsze dziecko. Z miesiąca na miesiąc już coraz gorzej to znoszę wszystko. I chyba potrzebuje kontaktu z innymi kobietami, które sa w podobnej sytuacji. Które mają za sobą już długi czas starań i czuja to samo co ja.
W skrócie to ze mną jest wszystko w porządku. Problemem u nas są złe wyniki męża.
 
Puk, puk czy można się rozgościć?[emoji8]
Gdy zobaczyłam ten wątek, od razu założyłam sobie konto.
Może ja nie mam jakiejś długiej histori odnośnie lekarzy, badań i zabiegów. Ale za mną już ponad dwa lata starań o pierwsze dziecko. Z miesiąca na miesiąc już coraz gorzej to znoszę wszystko. I chyba potrzebuje kontaktu z innymi kobietami, które sa w podobnej sytuacji. Które mają za sobą już długi czas starań i czuja to samo co ja.
W skrócie to ze mną jest wszystko w porządku. Problemem u nas są złe wyniki męża.

Witaj
Oczywiście że możesz dołączyć zapraszamy do naszego skromnego grona :)
 
reklama
Mam nadzieję że forum mi pomoże. A nie pociągnie mnie na dno. Bo chwilami tak bardzo zazdroszczę innym kobietom ciąż, że aż sama siebie nienawidzę.
 
Do góry