reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z Historią

U nas pierwsze dziecko po prawie 2 latach na lekach, monitoringach i ciągłym stresie. Urodziło się z zaburzeniami sensorycznymi. Po urodzeniu młodej 6 lat starań bez rezultatów, znowu hormony, tycie, stres, monitoringi. Dwa lata temu przeszliśmy na dietę bezglutenową, przypadkowo wykryta nietolerancja, która zaburzała moje cykle, wchłanianie kwasu foliowego w jelitach podczas pierwszej ciąży, kłopoty z cukrzycą. Pół roku po przejściu na bezgluten wczesne poronienie, zaszłam bez żadnego wspomagania. Obecnie jestem w 22 tc. też bez leków, badanie cukru w normie, zwiększona dawka kwasu foliowego. Może przy długotrwałym leczeniu bez rezultatów warto sprawdzić nietolerancję.
moja znajoma miała podobnie . po dwóch poronieniach w badaniach wyszła nietolerancja na gluten ..rok na ostrej diecie i po tym od razu 1cs i urodziła dziewczynkę :)
 
reklama
Na zdjęciu tego tak nie widzę.. 😂 Słuchajcie ten test ma czułość 10 czyli ten najczulszy z sikancow. O tej porze czyli po terminie @ przy trzech ciążach ostatnich były już spore krechy. Więc nie wiem...
 

Załączniki

  • IMG_20200515_184856.jpg
    IMG_20200515_184856.jpg
    346,8 KB · Wyświetleń: 80
Cześć, u mnie to dużo pisania. Chyba od 2005 roku i to była pierwsza ciąża jajo puste 10tc. A potem zaczęły się schody zmiana partnerów niestety. Do dnia dzisiejszego nie mogę zajść w ciążę każde podejście kończy się okresem. Multum badań i metylacji. Mam mutację mthfr c677tt homozygot, zespół antyfosfolipidowy. Ostatnio miałam zabieg laparoskopii usuwali mi z dwóch miejsc torbiele. Dalej nie wiem co robić. Testy owulacyjne ok dalej badania w tym tygodniu.
 
Do góry