reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki z PCOS - 2021

reklama
Ja niestety owulacji nie mam, nawet bralam letrozol na owulacje i na 4 cykle mialam tylko raz owulacje, resztę cykli pęcherzyk nie rósł a bylam na dawce 3x1 to może powinnam skorzystać z diety akademi plodnosci
 
Dzikuej Wam za te słowa otuchy, naprawdę mi pomogły będę dalej w to wierzyć że się uda 😍, dziękuję jeszcze raz 😍 Kochanie jesteście
 
Byłam dziś u lekarza. 7 dzień cyklu. Dostałam clo od dzis na 5 dni czyli do 11 dni cyklu. Monitoring mam mieć w 14 dniu cyklu. Lekarz zapomniał mi powiedzieć w które dni mamy się kochać z narzeczonym..Jak to wyglada?
 
Byłam dziś u lekarza. 7 dzień cyklu. Dostałam clo od dzis na 5 dni czyli do 11 dni cyklu. Monitoring mam mieć w 14 dniu cyklu. Lekarz zapomniał mi powiedzieć w które dni mamy się kochać z narzeczonym..Jak to wyglada?
najlepiej po prostu co dwa, góra trzy dni. To się tak nie da powiedzieć zrób to tego i tego dnia.
 
Ale możemy starać się już w trakcie brania tak?
przecież macie uprawiać miłość ☺️ kochajcie się, nie róbcie fabryki ze starań :) Idź na monitoring wiadomo, ale na pewno nie stanie się nic złego jeśli będziecie współżyć spontanicznie. Zaplanowany seks jest najgorszy dla płodności. Kontrola, leki, ale przede wszystkim seks i radość z bliskości :)
 
reklama
Dziewczyny możecie mnie zlinczować ze to tutaj wstawiam, ale jestem już tak zdesperowana ze poszukuje pomocy w internecie. Saram się o dziecko o prawie roku, ciagle wizyty u lekarzy, leki i mnóstwo wydanych pieniędzy. Ostatnio spadł na mnie kolejny koszmar. Komornik na głowie w wieku 21 lat. Potrzebuje większej sumy pieniędzy żeby komornik mógł odblokować moje środki na koncie, więcej szczegółów jest w zbiórce.
Jesli ktoras ma ochotę mi pomoc to będę bardzo wdzięczna 😓 Link do: Walka z komornikiem i spłata długów | zrzutka.pl
 
Do góry