reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Ten jest sprzed 11 rano dzis,nie pierwsze siki.
20190208_153335.jpg
20190208_153335.jpg
 
No to kochaaana, zajebisty zna kreseczka, przestań wydziwiac, JESTEŚ CHOLERA W CIĄŻY!!!! :) już nie wiem jak Ci to dopitnirj uświadomić, jesteś i BĘDZIESZ! Będziesz lazila z wielkim bebnem :p już nie bawem! Syna już masz, to by się fora nadała :D
 
No to kochaaana, zajebisty zna kreseczka, przestań wydziwiac, JESTEŚ CHOLERA W CIĄŻY!!!! :) już nie wiem jak Ci to dopitnirj uświadomić, jesteś i BĘDZIESZ! Będziesz lazila z wielkim bebnem :p już nie bawem! Syna już masz, to by się fora nadała :D
Dzieki kochana,czekam na ciebie
 
Ja to nie wierzę, że się udało. Bo w zasadzie to już wszystko jest typowo na @ syfy były, już się pogoily. Cycki bolą.. Co prawda bolały bardziej dziś jakoś lajtowo. Nawe, jakby @mialabuc jutro, ale za to jaki mam rozstroj żołądkowe to masakra.... Jeździ warczy i gania mnie ostro.
 
Jotka, po stracie coreczki w kwietniu mialam jeszcze ciaze biochemiczna w lipcu i w sierpniu znow zaszlam w ciaze. Obecnie 28 tydzien, ale i tak siedze jak na szpilach bo wiadomo, wszystko sie moze zdarzyc. Tak ze oby do konca kwietnia, termin mam na 9 maja ale cc bedzie koncem kwietnia w 38tyg.
 
reklama
Jotka, po stracie coreczki w kwietniu mialam jeszcze ciaze biochemiczna w lipcu i w sierpniu znow zaszlam w ciaze. Obecnie 28 tydzien, ale i tak siedze jak na szpilach bo wiadomo, wszystko sie moze zdarzyc. Tak ze oby do konca kwietnia, termin mam na 9 maja ale cc bedzie koncem kwietnia w 38tyg.
No to swoje przeszlas,ale juz prawie jestes na mecie:)
 
Do góry