reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Tak Kochana dobrze pamiętasz. Jade po pracy. Dam znac oczywiście.

Jakiegoś doła załapałam... myslalam ze ta beta będzie wieksza... boję się że za mała [emoji20] kurczę zaczynam panikowac.

Spokojnie, najważniejszy jest przyrost... a po testach wyglada to obiecująco, chociaż rozumiem Twoje zamartwianie się, ale no trzeba myśleć pozytywnie i nie martw się na zapas, carpe diem [emoji8]
 
reklama
Co ty się sugerujesz beta która robiłas prawie tydzień temu.. Dziewczyno. Nie popada w paranoje.. Teraz napewno jest duuuuzo wyższa...

Ja już trochę odpoczelam, przestało mnie wreszcie boleć, więc dziś dla odstresowania pyknęłam sobie trening.. Już mi lepiej...
 
Hejka;) ja chora na l4, takze nie ma co opowiadać :) czekam na Twoją wizytę, i na nowe II u reszty lasek :)
 
@siwa84 jak tam? W ogóle jak tam leci dziołchy? Coś cicho się zrobiło... No opowiadajcie! :)
Hej. Dzięki ze pytasz. Poki co ok. Byłam wczoraj u hematologa. Upuscili mi 5 fiolek krwii czekam na wyniki. Mają dzwonić. Dostałam steryd profilaktycznie. Powiedział ze lepiej dmuchać na zimne i jak po wynikach okaże się ze nie jest potrzebny to odstawimy. Jutro do gina.[emoji33]
 
Hejka;) ja chora na l4, takze nie ma co opowiadać :) czekam na Twoją wizytę, i na nowe II u reszty lasek :)

Ja byłam wczoraj na wizycie, bo miałam akcje krwawienie [emoji21] na szczęście gabinet był jeszcze otwarty, lekarz mnie przyjął, sam przyznał, ze po tym co zobaczył myślał, ze będzie musiał mi dać zle wieści, ale po tym co pokazało sie na usg sam się zdziwił... No pęcherzyk jest, wyglada to obiecująco, zarodka nie było ale to było dopiero 5+1 wiec za wcześnie, jego zdaniem wszystko wyglada dokładnie tak jak wyglądać powinno w 5+1, kazał być dobrej myśli i wrócić 6 marca. Po wizycie krwawienie ustąpiło i jak do tej pory nie ma po nim śladu, także zobaczymy co to będzie.... ale narobiłam w gacie ze strachu, taki żarcik chyba. Oby więcej się to nie powtórzyło. O taka historia, chyba nie myślałam, ze będę miała spokojne 9 miesięcy... [emoji23] nie jestem aż taka farciara ;)
 
Hej. Dzięki ze pytasz. Poki co ok. Byłam wczoraj u hematologa. Upuscili mi 5 fiolek krwii czekam na wyniki. Mają dzwonić. Dostałam steryd profilaktycznie. Powiedział ze lepiej dmuchać na zimne i jak po wynikach okaże się ze nie jest potrzebny to odstawimy. Jutro do gina.[emoji33]

No to powodzenia, oby było wszystko w porzadeczku!
 
Ja byłam wczoraj na wizycie, bo miałam akcje krwawienie [emoji21] na szczęście gabinet był jeszcze otwarty, lekarz mnie przyjął, sam przyznał, ze po tym co zobaczył myślał, ze będzie musiał mi dać zle wieści, ale po tym co pokazało sie na usg sam się zdziwił... No pęcherzyk jest, wyglada to obiecująco, zarodka nie było ale to było dopiero 5+1 wiec za wcześnie, jego zdaniem wszystko wyglada dokładnie tak jak wyglądać powinno w 5+1, kazał być dobrej myśli i wrócić 6 marca. Po wizycie krwawienie ustąpiło i jak do tej pory nie ma po nim śladu, także zobaczymy co to będzie.... ale narobiłam w gacie ze strachu, taki żarcik chyba. Oby więcej się to nie powtórzyło. O taka historia, chyba nie myślałam, ze będę miała spokojne 9 miesięcy... [emoji23] nie jestem aż taka farciara ;)

hehe moze juz bede spokojne i to jednorazowa akcja byla. kurde się nie dziwie , ze sie najadłas strachu,
ale najwazniejsze ze jest dobrze i tego się trzymamy!!!! dzidzia się kształtuje wiec jest git!!!!
 
Hej. Dzięki ze pytasz. Poki co ok. Byłam wczoraj u hematologa. Upuscili mi 5 fiolek krwii czekam na wyniki. Mają dzwonić. Dostałam steryd profilaktycznie. Powiedział ze lepiej dmuchać na zimne i jak po wynikach okaże się ze nie jest potrzebny to odstawimy. Jutro do gina.[emoji33]
kciuki zaciśniete!
 
reklama
hehe moze juz bede spokojne i to jednorazowa akcja byla. kurde się nie dziwie , ze sie najadłas strachu,
ale najwazniejsze ze jest dobrze i tego się trzymamy!!!! dzidzia się kształtuje wiec jest git!!!!

No oby tak było! To będą długie dwa tygodnie ;) jedynym plusem całej akcji, jest to, ze dostałam progesteron doustnie na miejsce tego dopochwowego i dzięki Bogu, bo szło jobla dostać [emoji16]
 
Do góry