reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Generalnie samo wpuszczenie tego kontrastu to bylo nic w porównaniu z tym, jak lekarz sie musiał nagimnastykować, żeby wprowadzić w ogóle tę rurkę do szyjki, to była masakra. A co najlepsze, winne temu było Clo prawdopodobnie‍‍[emoji35] bo okazało się, że u mnie owszem, pęcherzyki po clo się produkują, ale skutek uboczny jest taki, że zanika mi prawie do zera śluz szyjkowy i przez to między innymi gin się nie mógł dostać tam.
Przez 6 cykli brania clo totalny brak śluzu, potem 2 mc przerwy i śluź był taki, że płynęłam prawie, teraz znowu cykl z clo i sucho[emoji35] Także mam porównanie, a wiadomo, że bez tego, to plemniory się nie dostaną tam gdzie powinny.
Na kolejny cykl dostalam już inny lek i zobaczymy. Jak po tym drugim też będzie sucho, to odstawiam stymulację na jakiś czas.
Także dziewczyny zwracajcie uwagę na takie suchościowe objawy, bo szkoda tracić kolejne cykle[emoji4]
Bardzo ciekawe z tym clo.wlasnie biore.
 
reklama
Ja bede miec w szpitalu[emoji6]
I juz nie mogę sie doczekac, choc z opowiesci innej kolezanki z forum, wyglądało to przerażająco[emoji5]
Po drożności w szpitalu zatrzymuja tylko na max kilka godzin.
Fajnie ze masz to za sobą[emoji5] najbliższe cykle będą najwieksza szansa na zajscie[emoji5]
Powodzenia[emoji172][emoji171][emoji170]

Nie dziękuję[emoji4] będziemy działać oczywiście intensywnie przez najbliższe miesiące :p
Mam nadzieję, że u ciebie wynik badania będzie super i bez dyskomfortu jakiegokolwiek[emoji106]
 
Bardzo ciekawe z tym clo.wlasnie biore.

Nie wiem czy mogę tu to wstawić, ale jak popatrzyłam po skutkach ubocznych, to całkiem sporo ich odczułam. Także po prostu obserwuj swój organizm. Stymulacja stymulacją, ale ważne też jest żeby sobie nie zaszkodzić. Mam nadzieję, że u ciebie dobrze się sprawdzi ten specyfik, bo wiadomo że u każdego może inaczej podziałać:)
Ja czulam się po tym tak fatalnie, że od początku przeczuwałam, że coś jest nie halo.
IMG_2196.JPG
IMG_2195.JPG
 
Co tam dziewczynki? O'Hara, Jotka, Siwa jak tam dzidziusie? Wpadnijcie zeby zarazic pozostale [emoji16] Maritni co tam u ciebie?
 
Co tam dziewczynki? O'Hara, Jotka, Siwa jak tam dzidziusie? Wpadnijcie zeby zarazic pozostale [emoji16] Maritni co tam u ciebie?

Hej! Dziękuje, ze pytasz [emoji8] u nas spoko, wyglada na to, ze mlody rośnie :) ja się ciagle czuje rewelacyjnie, o dziwo nawet upały mnie nie ścięły z nóg, normalnie znoszę bardzo zle wysokie temperatury :) późnymi wieczorami, w nocy i nad ranem już czuje lekkie kopanie, nie jest to jeszcze mocne, trzeba się wczuć, ale mimo wszystko uwielbiam [emoji173]️[emoji3]
A co u Ciebie? Na jakim etapie cyklu jesteś? Może jakieś testowanko się szykuje? :)
IMG_0357.JPG

Głaskajcie ile wlezie [emoji3]
 
Hej! Dziękuje, ze pytasz [emoji8] u nas spoko, wyglada na to, ze mlody rośnie :) ja się ciagle czuje rewelacyjnie, o dziwo nawet upały mnie nie ścięły z nóg, normalnie znoszę bardzo zle wysokie temperatury :) późnymi wieczorami, w nocy i nad ranem już czuje lekkie kopanie, nie jest to jeszcze mocne, trzeba się wczuć, ale mimo wszystko uwielbiam [emoji173]️[emoji3]
A co u Ciebie? Na jakim etapie cyklu jesteś? Może jakieś testowanko się szykuje? :)
Zobacz załącznik 986410
Głaskajcie ile wlezie [emoji3]
Jaki super brzusio juz [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji847] bosko ze tak dobrze sie czujesz :-D Ktoś na Górze Ci wynagradza czekanie i przeboje na poczatku:-D ja czekam za @ ;) dzis test biel wizira a @ we wt. ma byc takze ja na razie musze jeszcze czekac na brzucholek, ale poglaskam a nuż za miesiac bedzie cud [emoji57][emoji57][emoji39]
 
Jaki super brzusio juz [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji847] bosko ze tak dobrze sie czujesz :-D Ktoś na Górze Ci wynagradza czekanie i przeboje na poczatku:-D ja czekam za @ ;) dzis test biel wizira a @ we wt. ma byc takze ja na razie musze jeszcze czekac na brzucholek, ale poglaskam a nuż za miesiac bedzie cud [emoji57][emoji57][emoji39]

No już bez jaj, czas najwyższy już żeby i Tobie się udało! No będę ciagle trzymać kciuki, nic innego nie da się [emoji57] właśnie ta bezsilność człowieka wykańcza nieraz! Niestety tylko cierpliwość [emoji57][emoji57]
Jakiś urlop planujecie? :)
 
No już bez jaj, czas najwyższy już żeby i Tobie się udało! No będę ciagle trzymać kciuki, nic innego nie da się [emoji57] właśnie ta bezsilność człowieka wykańcza nieraz! Niestety tylko cierpliwość [emoji57][emoji57]
Jakiś urlop planujecie? :)
:* dzieki, tak w sierpniu ;) dlatego droznosc planuje po urlopie [emoji16] teraz do urlopu juz chyba olewam i na spokojnie [emoji6][emoji39] tak jak mowisz obecnie znow kryzys przed @ i bezsilność bo ile mozna. No ale kiedys sie w koncu uda [emoji16] i tez Ci wstawie jakis brzuchol a co [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]
 
:* dzieki, tak w sierpniu ;) dlatego droznosc planuje po urlopie [emoji16] teraz do urlopu juz chyba olewam i na spokojnie [emoji6][emoji39] tak jak mowisz obecnie znow kryzys przed @ i bezsilność bo ile mozna. No ale kiedys sie w koncu uda [emoji16] i tez Ci wstawie jakis brzuchol a co [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

Ja mam nadzieje, ze ten urlop dobrze wpłynie i we wrześniu zamiast na hsg to bedziesz się brzuchem mi tu chwalić!! Na pewno się uda, każdej w końcu! Ale ja wiem, ze to teraz takie pierd***** :) dlatego trzymam mocno kciuki żeby to kiedyś było już zaraz :)
 
reklama
Do góry