reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Wow!hej kochana pojawilas sie w koncu i to z takimi wiesciami! Co sie z toba dzialo?jakie kroki zeobilas by sie udalo?gratuluje super wiesci:)

Akurat w tym miesiącu nie zrobilismy kompletnie nic. Byliśmy 10 dni na urlopie odpoczelismy i wracając już wiedzieliśmy ze szykujemy się do in vitro a tu taka niespodzianka :) po raz pierwszy od tych ponad 3 lat czułam ze jest coś inaczej w tym miesiącu i się udało :) co prawda mam komplikacje bo mam krwiaka dużego i jutro właśnie jadę na drugie usg sprawdzić po 2 tyg czy zmalał czy co się z nim dzieje ale jestem dobrej myśli w końcu musi się udać ! A co u Ciebie ?
 
Aplikacja pokazuje, że od 14+0 zaczyna się drugi trymestr. Ja się męczę z plamieniami.

Aha a to widzisz myślałam ze po 12 już zaczyna się 2 trymestr. Ja nie mam krwawień ale krwiaka za to :/ dowiedziałam się dwa tyg temu :(( właśnie jutro jadę na sprawdzenie co z tym dziadem :( mam nadzieje ze się zmniejszył. A bierzesz duphaston ? Mi zwiększył na 3x1
 
Hej, zrobiłam test check and go, już 2 w ciągu 2 dni i na jednym i na drugim wyszła taka kreska.... Ale przedwczoraj byłam u ginekologa (16 dni po owulacji) i nic nie było widać, zaczęłam teraz normalnie już stymulacje i z ciekawości dzisiaj powtórzyłam i znowu widoczna wyraźnie kreska. Teraz zaczęłam się martwić czy to nie jest jakaś ciaza pozamaciczna, czy po prostu te testy są aż tak do d***?
 

Załączniki

  • IMG_20200501_100717.jpg
    IMG_20200501_100717.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 116
reklama
Do góry