reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Ale szyjke mam bardzo wysoko i bardzo twarda... Raczej zamknięta... I to właśnie badanie jej codziennie spowodowało to że zauważyłam że chyba jednak ciąża jest. Zawsze już dzień przed @ była dość nisko i miekawa. Ale ten brzuch mnie okropnie boli.
Czekamy na rozwoj wydarzen
 
I o
Poka tego testa. Kochana tak mocno trzymam kciuki za Ciebie [emoji110][emoji110][emoji110]
Dla mnie to ta wczorajszą jest ciemniejsze niż dzisiejszą a ten dzisiejszy jest czułości 10 a z wczoraj 20 więc sama rozumiesz....
 

Załączniki

  • IMG_20190214_085105.jpg
    IMG_20190214_085105.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 95
No otóż to, ale to zwyczajnie z szacunku dziewczyny, z żadnego innego powodu.
O'Hara opowiadaj tu wszystko, a nie się certolisz[emoji6] Nie ty pierwsza w ciąży na naszej drodze, uwierz[emoji23] A jak dla mnie to forum jest dzieciogenne, więc się stąd nie ruszam póki mój przydział będzie!
Dzień dobry Kochane. Ja jeszcze nie wierzę ale chyba moja kreseczka ciemnieje... Jotka czekam na Ciebie [emoji8]Zobacz załącznik 942661
Gratki ogromne, wygląda super! Robisz bete?
Dobra dziewczyny u mnie już zero złudzeń. :) właśnie zaczęłam plamic, idealnie jak w zegareczku. Co do godziny.
Ej, ale co z tą szyjka? Kurde co to za oszukanstwa? Może jeszcze zobacz co i jak? Albo zrób bete i proga?
Przecież kreski były, ja takich kresek w życiu nie widziałam, to był pozytyw jak nic....
 
Eee tam... Pozytywy nie pozytywy mój organizm mnie w ch... A zwyczajnie robi.... Narazie się nie rozkręca, ale myślę, że to kwestia czasu... No chyba że to były jakieś plamienia od zagnieżdżane albo coś???? Obserwuje... Ale serio straciłam już wiarę.. Myślę że poprostu kolejny raz @przyszla idealnie to taki miała kaprys.
 
reklama
Dobra dziewczyny u mnie już zero złudzeń. :) właśnie zaczęłam plamic, idealnie jak w zegareczku. Co do godziny.
Tak mi przykro kochana [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Dlatego ja sie nie potrafię cieszyć ze swoich kresek. Dla mnie są za jasne. Poronilam 3 razy wczesną ciążę wiec rozumiem co przeżywasz.
 
Do góry