reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

reklama
Ale lekarz mowil czy to krwiak robi te krwawienia czy cokolwiek mowil?to prawda duzo kobiet ma takie uplawy i ma zdrowe dzieci

Nie, nie mówił nic o żadnym krwiaku, ani o żadnych polipach, nadzerce ani nic tym podobnego. Mam takie wrażenie, ze on sam nie wie skąd to. W każdym razie stwierdził, ze jest poronienie zagrażające, jak już pisałam nie chce wnikac za bardzo dlaczego, żeby się nie zadręczać. A może tak tylko powiedział, żebym posłusznie leżała?! Lekarz zawsze musi przedstawiać sprawy dramatycznie.
 
w sumie w tym cyklu to chyba nic :p mam wizyte u gina zapytac sie co dalej robimy 18 marca, a to bedzie juz po owu :) więc mama w 2019 nie będę :p moze w 2020 ;P

Nigdy nie mów nigdy, możesz na przykład urodzić wcześniaka jeszcze w 2019, chociaż nie życzę Ci tego! Już lepiej bądź ta mama 2020!! Może 20.02.2020? ;)
 
Nigdy nie mów nigdy, możesz na przykład urodzić wcześniaka jeszcze w 2019, chociaż nie życzę Ci tego! Już lepiej bądź ta mama 2020!! Może 20.02.2020? ;)
z ciekawosci sprawdzilam po @ jakby byly regularne haha to data 29.02.2020 wchodzi w gre ;-) nie ma co z taka data to juz wiem czemu to dziecko tyle czeka hahahahh
 
Nie, nie mówił nic o żadnym krwiaku, ani o żadnych polipach, nadzerce ani nic tym podobnego. Mam takie wrażenie, ze on sam nie wie skąd to. W każdym razie stwierdził, ze jest poronienie zagrażające, jak już pisałam nie chce wnikac za bardzo dlaczego, żeby się nie zadręczać. A może tak tylko powiedział, żebym posłusznie leżała?! Lekarz zawsze musi przedstawiać sprawy dramatycznie.
Moze masz racje pewnie chce bys lezala plackiem,i musza nastraszyc zeby nie bylo ze nie mowili.
 
reklama
z ciekawosci sprawdzilam po @ jakby byly regularne haha to data 29.02.2020 wchodzi w gre ;-) nie ma co z taka data to juz wiem czemu to dziecko tyle czeka hahahahh

O rany! To będzie miało urodziny raz na 4 lata, ale zaoszczędzisz na prezentach!! Spokojnie Ci się starania zwrócą! [emoji38]
 
Do góry