reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki ze stażem ponad rok

Mam nadzieję,ze cos sie ruszlo, a wiesz co jest najgorsze? Presja...tesciowa DLACZEGO NIE MACIE? Znajome tak samo, u mojego meza 6 rodzenstwa ma po 3-4 dzieci u mnie tak samo, nawet moja siostra juz jest babcią 3 maluchów i teraz 4 w drodze...eh masakra jakas :( tak patrzac po calej mojej rodzinie i po mojego chlopa...tylko my nie mamy :(
Czesc,no to widzac ze chociaz ostro dzialacie i juz byly jakies male efekty,ja po biochemicznej zaszlam po paru miesiacach,moze cos sie rozruszalo:)
 
reklama
Mam nadzieję,ze cos sie ruszlo, a wiesz co jest najgorsze? Presja...tesciowa DLACZEGO NIE MACIE? Znajome tak samo, u mojego meza 6 rodzenstwa ma po 3-4 dzieci u mnie tak samo, nawet moja siostra juz jest babcią 3 maluchów i teraz 4 w drodze...eh masakra jakas :( tak patrzac po calej mojej rodzinie i po mojego chlopa...tylko my nie mamy :(
Rozumiem,niektorzy tacy nie kumaci,jak sie nie ma to przewaznie cos jest problemem po co maja drazyc
 
No to dobrze ze sie bejbi rozwija:)
Ja ok,jestem po zabiegu i jestem zadowolona,nawet bylabym sklonna zrobic go szybciej no ale kazali odczekac tydzien.
Wszystko sie pogoi i sprobujemy znowu.

To dobrze, faktycznie mogliby odrazu zrobić zabieg, zamiast cię męczyć, bo to psychicznie jest jednak ciśnienie. Cieszę się, ze jesteś zmotywowana do dalszego działania, życzę Ci żeby tym razem szybko poszło i żeby wszystko skończyło się dobrze!!
A jak tam u pozostałych kobitek? Co słychać dziewczyny? Jakieś testowanko się szykuje? :)
 
To dobrze, faktycznie mogliby odrazu zrobić zabieg, zamiast cię męczyć, bo to psychicznie jest jednak ciśnienie. Cieszę się, ze jesteś zmotywowana do dalszego działania, życzę Ci żeby tym razem szybko poszło i żeby wszystko skończyło się dobrze!!
A jak tam u pozostałych kobitek? Co słychać dziewczyny? Jakieś testowanko się szykuje? :)
Hejka super ze u Ciebie wszystko ok!!!! 3mam kciuki za badanie pappa ;-) a ja bez zmian zawalona praca ze nawet o dziecku nie mysle. Zapominam mierzyc temp i testow owu [emoji39] a jakos powinna teraz byc, mam wizyte w pon u ginekologa zobaczymy co powie
 
Hejka super ze u Ciebie wszystko ok!!!! 3mam kciuki za badanie pappa ;-) a ja bez zmian zawalona praca ze nawet o dziecku nie mysle. Zapominam mierzyc temp i testow owu [emoji39] a jakos powinna teraz byc, mam wizyte w pon u ginekologa zobaczymy co powie

Jadąc klasykiem jak odpuścisz to zajdziesz, wiec może ten cykl będzie twój [emoji38]
Daj znać co lekarz wymyślił, mam nadzieje ze ma dla ciebie jakiś zacny plan [emoji106][emoji256][emoji256][emoji256]
 
reklama
Do góry