Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
MOJE GRATULACJE KOCHANAWitajcie dziewczyny,
wczoraj nie miałam pod ręką komputera więc nie mogłam napisać.
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)
Nie wierzyłam, że to się może tak szybko stać...
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ALE SIE CIESZE i lapie fluidki 

Witajcie dziewczyny,
wczoraj nie miałam pod ręką komputera więc nie mogłam napisać.
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)
Nie wierzyłam, że to się może tak szybko stać...
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
tylko teraz uwazaj na siebie bardziej niz dotychczas
.Witajcie dziewczyny,
wczoraj nie miałam pod ręką komputera więc nie mogłam napisać.
Betka wyszła mi pozytywnie. Jestem prawdopodobnie w 3 tygodniu ciąży:-)
Nie wierzyłam, że to się może tak szybko stać...
Dla wszystkich staraczek przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Strasznie się ciesze że Ci sie udało, mam nadzieję że przyniesiesz nam szczęście!!!

staram sie staram malenkaZapominajka wielkie gratulacje:-)fasoleczki i dzięki za fluidki.Łapcie dziewczyny żeby wszystkie zafasolkowały.
Julitka wracaj szybciutko do zdrowia:-)
Dorotka co tam u Was słychać?
Witam się w ten piękny i słoneczny dzionek.
edzka-it wiosna jest u Was tuż za rogiem
biore tabletki zeby bardziej mnie nie rozłozylo. U mnie tez wiosny ani widu ani słychu hehehe