reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witam:-D Nareszcie dziś piątek:tak: W sumie to nie chodzę do pracy bo jestem na chorobowym od sierpnia 2007r, ale w weekend mąż ma wolne,dlatego się tak cieszę:happy: Dostałam w końcu skierowanie na rechabilitację:-( aż do Inowrocławia na 29 maja do 21 czerwca..masakra:wściekła/y: Nie wytrzymam tyle bez Was Kochane:sorry2:jeszcze nie wiem czy pojadę, bo 30 kwietnia testuję:tak:i jak się okaże,że jestem w ciąży to na bank nie jadę:-D Tak bym chciała, by wszystko ułożyło się po mojej myśli. Ale wiadomo jak jest w zyciu.
Od paru dni pobolewa mnie podbrzusie troszeczkę, ale może to na @ :crazy: A siusiac chodzę często,aż się dziwię nieraz,że mam czym:-D No cóż, trzeba czekac do @. Mam przeczucie,że nadejdzie:-pW sumie to się nie martwię, bo to nasz pierwszy miesiąc starań, ale miłoby było ujrzec dwie kreseczki:tak::-D
Właśnie ja też jestem ciekawa, czy każda kobieta plami troszkę gdy jajeczko się zagnieżdża..? Bo narazie u mnie zero plamek. W sumie to dopiero 18 dzień cyklu..
 
reklama
nenius,
współczuję mrówek ale z tego co czyłam to chyba wyniosły się na amen.
Ja u siebie w domku też przyuważyłam mrówki, ale nie faraonki, tylko te normalne.
Kurcze ale jeszcze nie wiem skąd wychodzą.
Narazie widuję kilka dziennie.
Plagi raczej jeszcze u mnie nie ma:)
W poniedziałek mam zamiar się tym zająć :)
 
a tak dziewczynki na marginesie to,
piersi nadal bolą, mój mąż stwierdził, że ma ogromne brodawki (kiepsko to wygląda przynajmiej dla mnie, Natomiast Jemu się to podoba- dziwne).
No, pewnie przyjdzie gigantyczny okres :) :)
Na piersiach mam żyłki bardzo widoczne (taka siateczka żyłek gdzie niegdzie).
Temka wzrosła mi znowu i od rana wynosi 37,3
Kurcze, może będę chora.
Słyszałam, że zanim człowiek choruje to ma podwyższoną temkę, bo organizm się broni.
A jeżeli chodzi o zaparcia do dzisiaj już było lepiej, ale bez rewelacji.
Najwiekszy postęp dzisiejszego dnia - przestałam wmawiać sobie, że coś z tego będzie i nawet nie rozmyślałam.
A teraz to tylko, żeby powiedzieć co się u mnie dzieje
buziaczki kochane
No to na tyle
 
Witajcie kochane:-):-):-)dawno mnie nie bylo u was ale mialam problemy tzn.zrezygnowałam z pracy i jestem w ciagłych poszukiwaniach:wściekła/y:no ale w poniedzialek ide na rozmowę;-)widze że na forum jest pełno nowych osóbek sssuper:happy:u mnie starania zaprzestały jutro pewnie przyjedzie @ i pozamiatane:baffled: ale tak sobie myslę ze moze to i dobrze bo jestem bezrobotna i by mi sie nic nie należało jakbym zaskoczyła:blink:
 
reklama
a tak dziewczynki na marginesie to,
piersi nadal bolą, mój mąż stwierdził, że ma ogromne brodawki (kiepsko to wygląda przynajmiej dla mnie, Natomiast Jemu się to podoba- dziwne).
No, pewnie przyjdzie gigantyczny okres :) :)
Na piersiach mam żyłki bardzo widoczne (taka siateczka żyłek gdzie niegdzie).
Temka wzrosła mi znowu i od rana wynosi 37,3
Kurcze, może będę chora.
Słyszałam, że zanim człowiek choruje to ma podwyższoną temkę, bo organizm się broni.
A jeżeli chodzi o zaparcia do dzisiaj już było lepiej, ale bez rewelacji.
Najwiekszy postęp dzisiejszego dnia - przestałam wmawiać sobie, że coś z tego będzie i nawet nie rozmyślałam.
A teraz to tylko, żeby powiedzieć co się u mnie dzieje
buziaczki kochane
No to na tyle

Daibełku, jakos jestem dobrej mysli w Twojej sprawie :-) i trzymam kciuki :tak:
 
Do góry