reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Mnie tez dawno nie bylo, nie mam na nic normalnie czasu...mezus wyjechal na 2 tygodnie i wszystko na mojej glowie.

Wiecie co, wlasnie wyrzucalam wszystkie testy owu jakie robilam od grudnia miedzy innymi tez ciazowe. Usmialam sie bo na ostatnim tescie tym z poprzedniego cyklu jeszcze jest bledziusienka druga kreska…tak, wiem test nie jest juz wazny, bo po tak dlugin teminie sie nie odczytuje, ale milo bylo popatrzec hehe ( na zadnym z wczesniejszych tak sie nie zrobilo) achhhhhhhhhhhhhhhhhh rozmarzylam sie…
 
reklama
Ale tutaj pusto dzisiaj! Chyba wszystkie dziewczyny rzuciły się w wir staranek!;-) Zatem życzę aby były owocne! Miłego weekendu :-D i oby wreszcie słoneczko nam zaświeciło!
 
rano zanim wstałam miałam temperature 37,1
teraz mam 37
jestem trzeci dzień po planowym okresie
coraz częściej wydaje mi się, że dostanę do poniedziałku

chciałabym żeby już przyszedł
wtedy zacznę starania od nowa
nie chcę już dłużej czekać.....................
kurcze nie rozumię
kobiety nie warte zajścia w ciąże zachodzą i porzucają swoje dzieci
a te co chcą to nie mogą
Świat jest niesprawiedliwy
 
rano zanim wstałam miałam temperature 37,1
teraz mam 37
jestem trzeci dzień po planowym okresie
coraz częściej wydaje mi się, że dostanę do poniedziałku

chciałabym żeby już przyszedł
wtedy zacznę starania od nowa
nie chcę już dłużej czekać.....................
kurcze nie rozumię
kobiety nie warte zajścia w ciąże zachodzą i porzucają swoje dzieci
a te co chcą to nie mogą
Świat jest niesprawiedliwy
A może będzie dzidziuś skoro @ nie przychodzi! Życzę Ci tego z całego serduszka! 3maj się!
 
Cześć Wam tą wieczorową porą u mnie bez zmian testuje w poniedziałek jak @ niezawita oczywiście:-pCoś pusto tu dzisiaj,pewnie wszystkie się starają i oby było owocnie.
 
reklama
Do góry