reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Muszę iść na miasto kupić kolejny prezencik dla świeżo upieczonej mamusi :-D
jutro idę w odwiedziny do kolejnej koleżanki która urodziła na Wielkanoc śliczna dziewuszkę :tak: Już się nie moge doczekać:-D Uwielbiam takie maluszki, najchętniej bym tak wytuliła że aż pewnie udusiła :-D
Ja tez kupowalam prezenty :tak: moje dwie kolezanki uroszily coreczki, obie przedwczoraj :laugh2: ale sliczne dziewczynki :tak: jedna Amelka a druga Natalia :tak:

moja mala sliczna Zuzanka obok:-) tzn coreczka mojej ukochanej Przyjaciolki:tak:ma juz roczek i siedem miesiecy i jest cudownaa:-):-):-)
śliczniutka dziewczynka :laugh2::tak: mała ksieżniczka
 
Dziewczyny!

Rzadko tu zagladam ale potrzebuje Waszej pomocy. Jesli na tescie wyszla bardzo bladziutka druga kreseczka, czy to napewno oznacza juz ciaze ? Zaznacze ze ta kreseczka jest naprawde bladziutka, ale widoczna. Bo ja juz mam metlik w glowie :baffled: Pomocy.
 
Dziewczyny!

Rzadko tu zagladam ale potrzebuje Waszej pomocy. Jesli na tescie wyszla bardzo bladziutka druga kreseczka, czy to napewno oznacza juz ciaze ? Zaznacze ze ta kreseczka jest naprawde bladziutka, ale widoczna. Bo ja juz mam metlik w glowie :baffled: Pomocy.

Myślę, że to oznacza fasolkę :-).
Podobno intensywność kreseczki zależy od poziomu hormonu ciążowego. A jego stężenie jest indywidualne.

GRATULUJĘ:tak:
 
Luczynka powtórz test za 3 dni. Ja dziś czuje się fatalnie- mam straaaaaaaaaszne mdłości, ale nie z powodu boba ( taką mam nadzieję). Właśnie zaparzyłam miętę - może żołądeczek sie uspokoi. I kicham.... oj jakies choróbsko pewnikiem. Pozdrawiam
 
Dziewczyny!

Rzadko tu zagladam ale potrzebuje Waszej pomocy. Jesli na tescie wyszla bardzo bladziutka druga kreseczka, czy to napewno oznacza juz ciaze ? Zaznacze ze ta kreseczka jest naprawde bladziutka, ale widoczna. Bo ja juz mam metlik w glowie :baffled: Pomocy.

Niktosiaaa - zdróweczka Ci życzę!!!

U mnie taka bledziutka kreseczka oznaczała ciążę :tak::tak::tak:. Powtórz test za kika dni albo zrób betę :tak:
 
Nenius to czeka Cie chyba prawdziwa batalia z tymi szkodnikami:-Dja gdzies czytala ze jak mrowki wejda do domu to nie wyniosa sie przez nastepnych 7 lat ,moga tylko na jakis czas sie ukryc przed srodkami ktorymi chcemy je wygonic ,ale i tak jak sie na horyzoncie uspokoi bo my myslimy ze juz sobie poszly to one wtedy znowu wylaza na powierzchnie:szok:ale nic Kochana to tylko pewnie glupie zabobony,jak Ty sie za nie wezmiesz to pojda pedem i beda omijaly twoj domek z daleka:-D:-D:-D:-Dbuziam
 
Przepraszam ja sie jeszce nie przywitalam :zawstydzona/y:Dzien doberek moje Kochane!!!!!!!!!!
Luczynka ja tam sie na tych testach wogole nie znam ,bo mi niestety jeszcze nigdy nawet taka bladziutka nie pokazala,ale z tego co wiem to pewnie to wczesna ciaza,bo Nenius tez taka miala i teraz ma Sliczna corcie wiedz trzymam kciuki i dbaj o Siebie
Kasiu wiem ze Ty zapracowana teraz jestes ale daj chociaz znac co tam czy nadal suchutko:-):-):-)buziam
 
Nenius to czeka Cie chyba prawdziwa batalia z tymi szkodnikami:-Dja gdzies czytala ze jak mrowki wejda do domu to nie wyniosa sie przez nastepnych 7 lat ,moga tylko na jakis czas sie ukryc przed srodkami ktorymi chcemy je wygonic ,ale i tak jak sie na horyzoncie uspokoi bo my myslimy ze juz sobie poszly to one wtedy znowu wylaza na powierzchnie:szok:ale nic Kochana to tylko pewnie glupie zabobony,jak Ty sie za nie wezmiesz to pojda pedem i beda omijaly twoj domek z daleka:-D:-D:-D:-Dbuziam

taaaaaa, też o tym słyszałam :tak: - u nas to byłby już jakiś 3 rok, chyba...No dobra, to niech teraz nastanie ten etap przyczajenia bo mam ich juz szczerze dość ;-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki:-)
Piękny dzionek dzisiaj mamy:tak:Słoneczko świeci, aż lepiej się czuję:tak:dzisiaj prawie żadnych nudności i zero wymiotów:tak:

Nenius, dasz radę tym okropnym potworkom:tak:

Niktosiaaa, życzę zdrówka:-)

Julitko, gratulacje dla koleżanek.

Wczoraj wieczorkiem nawiedzili nas goście i spędziliśmy bardzo miło czas. Mieliśmy nic nie mówić na razie o maleństwie, ale sami się zorientowali:-DW połowie rozmowy zrobiłam się zielona i musiałam uciec do toalety:zawstydzona/y:;-)

Pozdrawiam serdecznie. buziaczki kochane:-)
 
Do góry