reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dla wszystkich pytających o objawy :-), choć moja fasolka nie jest pewna!
Od niecałych 3 tyg mam dziwne uczucie w podbrzuszu, czasem trochę ukłuje, czasem coś zaboli. Nie do końca wiem jak to opisać, ale ogólnie jakby brzuch nie był mój.
Czasem trochę mnie mdli. Ból piersi taki jakbym miała okres dostać, tylko, że nie dostaję.

Ale to nie jest żadne reguła, bo z tego co wyczytałam początki ciąży są właściwie bezobjawowe...
 
reklama
dorota123456789 a czy Tobie organizm "wysyłał jakieś znaki", że jesteś w ciąży zanim zrobiłaś test?

Wiec tak mnie sie udalo na szczescie za 2 podejsciem :-D choc niestety jednego
aniolka mam juz w niebie :wściekła/y:.
A wiec tak :mnie nigdy jajniki nie kuly a pamietam w tym cyklu ostatnim w ktorym
pojawial sie fasolka to mnie pierwszy raz kuly jajniki i piersi mnie na @ albo w cale
nie bola albo minimalnie a juz jakies 2 tygodnie lub ciut mniej przed zrobieniem
testu nie moglam sie dotknac bo tak piersi bolaly i tak jest do dzisiaj :tak:.

I w nocy przysnilo mi sie ze jestem w ciazy i rano zrobilam test i sen
okazal sie prawda :-D

Ale takie mdlosci itp to u mnie pojawily sie pozniej a do dzis nie mam zgagi choc
czekam na nia hihihih.

Aha i juz ci powiem ze jak juz bedzie tez pozniej to moze cie brzuch bolec
a bol podobny do bolu na @ tylko mniejszy:tak:.

Aha i poczatki ciazy to sa podobne do objawow na @
 
Tak miałam testować jutro ale chcę poczekać jeszcze kilka dni.Narazie @ niema tylko brzusio pobolewa i nieraz kłuje to z jednej strony to znowu z drugiej:szok:.Badałam moją szyjkę to jest u góry wysoko,trochę jakby rozpulchniona i nieczuje już otworku podłużnego tylko jakby okrągły i oczywiście jest zamknięta.Dzisiaj mam 39 dzień.:-)
Pozdrawiam wszystkie staraczki.
 
witam dziewczynki
ja tylko na chwile bo dopiero co wrocilam od ginka dzidzia rosnie wyniki dobre wiec tylko sie ciszyc, nie jestem tu za czensto ale mam małe zamieszanie brat mi sie zeni w ta sobote wiec teza moze mnie czesto nie byc, ale obiecuje po wszstkim zaraz sie pokarze a i jeszcze cos w piatek robimy usg prenatalne moze juz bedzie widac czy to on czy ona trzymajcie kciuki po usg napewno sie na chwilke odezwe teraz juz zmykam bo trzeba obiadek robic za niedługo maz wraca z pracy
:-)
 
Witajcie Kochane!!
Gusiu witaj Kochana ,poglaskaj dzidzie od cioci po brzusiu:-)i prosze w tych przygotowaniach do slubu bardzo nie forsowac ,zapomnij o wlazeniu na drabiny i zawieszaniu balonow na sali weselnej:no: musisz Kochna uwazac na Was .No i pozatym ogromniaste zyczenia dla brata i przyszlej bartowej z okazji slubu.
Daj znac po badankach prenatalnych.buziam.

Zapominajka no to juz powolutku Ci gartulujemy,daj znac jak wyszla betka:tak:
Dorotko witaj co tam u WAS jak sie czujesz ,mdlosci minely?
Migitko widze ze juz za niedlugo wracacie do Londynu koniec wakacji :-(porad do pracki wiem jaki to bol ,bo by sie chcialo jeszcze troszke posiedziec w rodzinnych stronach,tez to znam:tak:
Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i zycze milego tygodnia,nio i owocnych staranek
 
Mam pytanko odnośnie temperatury. Na ile przed @(tak średnio na ile dni przed) powinna się obniżyć?czy powinna być niższa także w ciągu dnia? Proszę o informacje:-)

Gusiu na pewno będzie wszystko dobrze ale oczywiście będę trzymać kciuki. Udanego wesela brata:-D
Joannazywanska23 mam nadzieje, że spełni się Twoje marzenie o dzidziusiu.
 
Witajcie Kochane Dziewczynki w poniedzialkowe popoludnie. Melduje sie po koncercie Cesarii... Miod na dusze. Piekna muzyka, cudowny glos, a do tego babeczka z jajem. Wystepuje boso na scenie i robi sobie przerwe na papierosa w czasie koncertu :szok:, ktorego wypala na scenie jak chlopaki graja. Ma 66 lat i zyje pelnie zycia :-) A jak poczytalam jej biografie, to nie miala kobitka latwego zycia. Zrobila sie slawna ok. 50tki, a przedtem wcale jej nie bylo lekko... Wiec, zycie przed nami kobietki!

Dorotko jestes w mojej pamieci i modlitwach. Wczoraj zapalilam w kosciele dodatkowa swieczuszke za wszystkie obecne i przyszle fasolinki
Bylam na tym wątku jakis czas temu :tak:
Witaj Calla! Ogromnie Ci wspolczuje straty. Mnie tez to spotkalo 4 miesiace temu... I teraz staram sie znowu. Ale teraz bedzie dobrze :-) Teraz musi. Jak chcesz zajrzyj na watek ``ciaza po poronieniu``

spedzilam mily weekend z mezem :), ....chyba cos mnie lamie powoli jakies chorobsko

Mily weekend super sprawa! Ale nie daj sie chorobsku!!!!

U mnie nawet ok, czuje się nawet dobrze. Nudności i wymioty powoli daja mi spokoj:tak:

To super Lunia!!! Sypnij fluidkami nastepnym razem

GUSIA tez!!!! :-) Prosze o fluidki!!!! I prosze sie nie przemeczac przy weselu (no i nie szalec za bardzo ;-)). I piekne fotki nam wkleic po USG!

Myślicie, że to może być maluteńka fasolka?

To co z ta betka????? Czekamy! Ja za kazdym razem wchodze na watek z nadzieja, ze jest nowa fasolinka... tym bardziej ze te Twoje objawy sa ksiazkowe...
Nie wiem, gdzie Ty wyczytalas, ze poczatki ciazy sa bezobjawowe (no brzuchaa nie widac, fakt :-D)
Ja objawy wczesnej ciazy to mam co miesiac:-p:szok: i zdaje sie, ze nie tylko ja :-D


Dzisiaj mam 39 dzień.:-)

To prosze jutro zrobic rano tescik!!!!!!!

Nenius :-) Edzka:-) Migotka :-) Kasia :-) Agniesia :-) i pozostale szanowne staraczki. :-):-):-) Milego wieczorku
 
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
fluidki na zyczenie
 
Mam pytanko odnośnie temperatury. Na ile przed @(tak średnio na ile dni przed) powinna się obniżyć?czy powinna być niższa także w ciągu dnia?
Od paru dniu mam w ciągu dnia 37 a do @ jeszcze 6 dni, szukam informacji kiedy powinna się temperatura obniżyć.
 
reklama
Czesc wszystkim
Jestem tu po raz pierwszy ale juz ogromnie sie z tego ciesze ze tu trafilam....:-D
W grudniu 97 mialam usuwana chemiczne nadzerke (duzą) zagoilo sie blyskawicznie ale poprzestawial mi sie cykl...od tamtej pory bylo tak: 25, 27 39 nst mysle ze ok za tydzien..ale...przy ostatniej miesiaczce myslslam ze umre...nie dosc ze krwawilam mocnooooo to taki bol ze dopiero po 4 tabl troche przeszlo i zasnelam.... no ale ja nie o tym w sumie :)
Od stycznia wlasnie staramy sie z mezem o dzidzie...najpierw bylo tak w miare oszczednie, potem czesciej a ostatnio zaraz w ostatnim dniu okresu co drugi dzien...od 4 dni odpoczywamy bo zaczelo ze mnie wypadac cos brązowe, raczej geste i suchawe...i nie wiem czy to jakis przedwczesny okres, czy moze obumarle jajeczko..czy jakies uplawy wczesnociążowe...
Pytam czy moze ktoras z Was miala cos podobnego, nie szukam diagnozy bo skonsultuje to z ginem, ale dopiero w przyszl tyg. Prosze jedynie o wasze opinie i moze male wsparcie...bo wiem ze to dopiero 3 miesiac prob..ale dzis akurat mam chandre z tego powodu ze sie nie udalje..... bede wdzieczna za opinie pozdrawiam!
 
Do góry