reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Moje drogie, my staraliśmy się z mężem ponad rok, też już watpiłam, ale sie udało. Mogę więc doradzić wiarę i cierpliwość później to już sama radość:-)
 
Moje drogie, my staraliśmy się z mężem ponad rok, też już watpiłam, ale sie udało. Mogę więc doradzić wiarę i cierpliwość później to już sama radość:-)
Tak to jest duże pocieszenie:) Dziękuję, ja się nie podaję, wierzę, że niedługo będę się cieszyć:)
Olucha, więc tak:
WSZYSTKO OK!!! przynajmniej z punktu widzenia USG
Jajniki ok, wymiary ok
Najsmutniejsza wiadomość, to "...macica pusta..." buuu, czyli pewnie ten cykl też będzie nieudany:(
Ale co tam, zawsze będzie następny cykl...:)
Inna ginekolog przeprowadzała badanie, więc jedyne co mi doradziła, to luteinę brać później a nie od 12 dc i zaopatrzyć się w testy owulacyjne, bo podobno ze śluzem różnie bywa.
Ogólnie czuję się jakbym dalej nic nie wiedziała....
Olucha no to trzymam kciuki, a może nie dostaniesz....mies:)
 
Hej :)
A hormony masz w porządku? tsh?
A ja wlasnie powiedzialam na tej poniedzialkowej wizycie ginekologowi ze stosowalam testy owulacyjne, a on: a po co?
Jego zdaniem nie potrzeba ich stosować :/ ale nie ważne ;) nadal je bedę używała ;)
A z luteina to mialas nosa zeby pozniej zaczac ja stosowac...
Czuje objawy przedmiesiaczkowe takze chyba sie zbliza...
 
Nie badałam hormonów jeszcze....
No ja też już czuję, jak zwykle od kilku cykli na dwa tygodnie przed @ już mam kłucie w jajnikach i ból piersi. W poprzednim cyklu miałam nadzieję, że to może ciąża, ale tym razem nie dam się nabrać:(..... buuuu
Luteinę pierwsza wzięłam dziś rano, bo wieczorem zapomniałam....heheh
Jutro stresujący dzień - wolny od pracy, za to bardzo stresujący, czeka mnie bieganie po sądach i urzędzie miasta:(
 
I jak Polja minął wczorajszy dzień? Pozałatwiałaś sprawy? :)
Ja dziś dostałam okres. Także odliczam dni do monitoringu ;) 11 dzień wypada 17tego lutego także wtedy się udam do lekarza.
 
Hej Olucha, a nic ciekawego, ostatnio nie maiłam czasu nawet włączyć komputera, jakoś padłam na siłach ostatnio. Samochód się zepsuł, 700zł w plecy:( w sobotę wstałam o 11:30 więc prawie ubrać się i do pracy iść... w niedzielę całą pracowałam, a wczoraj byłam odwiedzić koleżankę, która jest już w 3 m-cu:) I dziś dopiero weszłam na neta. Czekam na Twój monitoring, ja mam dostać miesiączkę w niedzielę... zobaczymy...:)
 
reklama
Znam ten ból, mi straż miejska scholowała samochód i też 700 zł poszło :/ a to było przed wigilią, także prezenty były dużo skromniejsze :/ no ja już z niecierpliwością wyczekuje poniedziałku ;) Odzywaj się czasem ;) razem raźniej ;)
Pozdrawiam
 
Do góry