reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Cześć dziewczyny.
U mnie nadal cisza. @ brak, testy ciążowe negatywne. Cały czas czuję się jak przed @ boli mnie brzuch i piersi. I mimo pozytywnego nastawienia jedna kreska jednak boli :/.
Zapewne @ pojawi sie jak będe na wakacjach i zepsuje mi humor. Tak się nawymądrzałam we wcześniejszych postach, a teraz sama się wściekam jak widze jedną kreskę. :wściekła/y: Jedne przechodzą koło faceta i bach ciąża, a inne....
 
reklama
Moniko, a ile spoznia Ci sie @?
Normalnie masz regularne cykle? (Sorry, nie pamietam czy pisalas o tym)


Nie ma problemu ;)
@ nie mam od lutego. Mam brać duphaston na wywołanie @, ale planuje wakacje nad morzem w siepniu i nie chcę żeby ciotka pojawiła się akurat wtedy (chociaż znając moje szczęście zapewne sie pojawi po zmianie klimatu).
 
Cześć
Mi się właśnie zaczeły problemy z ciśnieniem (za wysokie), i mam brać 3xaspargin i mierzyć ciśnienie 2x dziennie
Jeżeli nie pomoże to wtedy leki na nadciśnienie będę brała... no i czekam na kolejne usg, może wreszcie pani doktor będzie w stanie coś zobaczyć :/ bo jak byłam kilka dni temu to stwierdziła że jestem za gruba i to wybitnie utrudnia zrobienie usg :/
 
Olucha... ale "przyjemna" ta Twoja pani doktor :wściekła/y: Kurcze dopada mnie jakaś nerwica. Ciągle mi się płakać chce. Teraz mój syn zachorował, dostał gorączki nie wiadomo skąd, prawdopodobnie od słońca. Słuchajcie. Od jakiegoś czasu mam podwyższoną temperaturę, zawsze miałam niską tzn 35,6-36,6 a teraz od jakichś 2 tygodni mam 37,2-37,4. Kurcze nie znam się na tym, co to może znaczyć?
 
Ja tu zagladam :)
Nie piszę , bo nie ma co.
Planuje wakacje ,ale glownie czekam do wrzesnia i podchodzę do In vitro.

Co u Ciebie eni_?

Monika_M - a u Ciebie? Moze jakies pozytywne wiesci?

Olucha Jak sie czujesz ?
Napisz nam tu troche , pozytywnie nastrajasz swoim stanem , dajesz nadzieje:)


Pozdrawiam!! :-)
 
reklama
Hej,
Ja również przeglądałam, ale nie pisałam, więc można uznać, że jestem nowa :)
My z partnerem staramy się od 1,5 roku i nic :(
Już zaczynam fiksować! :szok:

Jestem po nowotworze jajnika prawego, borykam się z PCO, endrio... brak owulacji.
27.08 wizyta u podobno jednego z najlepszych specjalistów, trzymajcie kciuki!
Za Was również trzymam!
 
Do góry